Była tak PIJANA, że gdy sięgnęła po NÓŻ to…

Gdy się pijanym nie można w pełni kontrolować siebie i swojego zachowania. Pewnie tak było i tym przypadku. Kobieta była tak pijana, że gdy wzięła nóż…

 

Mieszkanka Małogoszcza (świętokrzyskie) była tak pijana, że gdy wzięła nóż w swoje pijane ręce dźgnęła swojego męża. Mężczyzna zmarł. Choć cała sytuacja wydarzyła się w maju tego roku, to dopiero dwa dni temu prokuratura postawiła 49-latce zarzuty zabójstwa.

 

W maju pod numer 112 zadzwoniła 25-latka, informując, że jej ojciec został ugodzony nożem, prawdopodobnie przez jej matkę. Gdy służby ratownicze przyjechały do mieszkania, 53-letni mężczyzna jeszcze żył. Dopiero smutna wiadomość spłynęła kilka godzin później. Mężczyzna zmarł w szpitalu w Jędrzejowie. Żona denata, która dźgnęła śmiertelnie swojego męża miała wówczas ponad 2 promile we krwi.

 

ZOBACZ TEŻ: Powstała KOLĘDA dla prezydenta DUDY! Tekst na pewno cię rozbawi!

 

Sprawą zajęła się od razu Prokuratura w Jędrzejowie. Pijaną kobietę aresztowano i śledczy rozpoczęli prowadzenie sprawy. Co ciekawe, dopiero po ponad pół roku od tej sprawy kobiecie postawiono zarzut morderstwa swojego męża. Nie znamy jednak przyczyn tej zbrodni. Mieszkance Małogoszcza grozi dożywocie. Mamy nadzieję, że po nóż będzie sięgała w stanie trzeźwości jedynie smarując kromkę chleba masłem.

 

Źródło: „Super Express”

Komentarze