Celebrytka OBRAŻA ministra Szumowskiego! „Pan jest…”

Celebrytka OBRAŻA ministra Szumowskiego! „Pan jest…”

Wokół koronawirusa powstało wiele teorii spiskowych, a także wiele sprzecznych opinii. Także sławni celebryci i infuencerzy wypowiadają się w tej sprawie. 

Viola Kołakowska to polska modelka, aktorka i stylistka z programu Dzień dobry TVN. Ostatnio jednak znana jest ze swoich teorii o tym, że nie ma czegoś takiego jak pandemia koronawirusa. Nawołuje do internautów i atakuje ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego.

 

CZYTAJ TAKŻE: Błaszczyk ujawnia PRAWDZIWE oblicze ministra Szumowskiego! Mało kto o tym wiedział

 

Panie ministrze, pan przestanie pić. Pan zadba o zdrowie psychiczne i się od nas odczepi

 

-tak brzmiały jedne z wielu słów, które Kołakowska skierowała do ministra Szumowskiego.

 

Gwiazda od wielu dni aktywnie śledzi sytuację i pisze na mediach społecznościowych o tym, że nie wierzy w coś takiego jak pandemia koronawirusa.

 

CZYTAJ TAKŻE: NOWY nieznany objaw koronawirusa! Pojawiają się niepokojące ZMIANY na…

 

Jeżeli pan myśli, że my jesteśmy idiotami i pan nas może dalej straszyć jakimiś pierdołami, że jeżeli testy będą nadal wskazywać wzrost, to pan z powrotem wprowadzi jakieś obostrzenia, to pan jest śmieszny

 

– mówiła Viola Kołakowska.

 

Viola Kołakowska zadała także kilka pytań retorycznych, by udowodnić swoje racje:

 

Po pierwsze, wszyscy wiemy, czym są te testy. Po drugie, pan myśli, że my naprawdę pozwolimy na to, że będzie pan jakieś obostrzenia wprowadzał? Czy pan uważa, że my nie mamy rozumu?

 

Gwiazda bezpośrednio powiedziała, że chce sama decydować o sowim życiu i tak też powinni robić inni Polacy. Nie widzi także sensu wprowadzania obostrzeń. Jej wypowiedź została skomentowana przez Wojciecha Andrusiewicza:

 

Stan epidemii niesie za sobą różne konsekwencje, w tym brak możliwości obcowania na żywo z kulturą. Jednak na pewno stan epidemii nie znosi elementarnych zasad kultury osobistej. Z tą powinniśmy obcować na co dzień. Słowa często dają większy obraz osoby, która mówi, niż osoby, o której się mówi. Reszta jest milczeniem.

 

Źródło: plotek.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com Super ExpressKomentarze