Cleo przeżyła tragedię! To dlatego ZNIKNĘŁA z sieci!

Joanna Klepko (39 l.) czyli Cleo, to gwiazda która bardzo chroni swoją prywatność. Teraz jednak, po dłuższej nieobecności w sieci, gwiazda przyznała, że spotkała ją tragedia.

Obecnie Cleo możemy oglądać w programie „The Voice Kids”, gdzie jest jedną z jurorek i trenerek. Jednak te odcinki (przesłuchania w ciemno) nagrywane były dużo wcześniej. Tymczasem piosenkarka na ponad dwa tygodnie zniknęła z sieci.

Co się stało?

 

https://www.instagram.com/cleo_don/

 

Na profilu artystki znanej z przebojów takich jak „Łowcy Gwiazd”, „Za krokiem krok” czy „Dom” najczęściej pojawiają się posty dotyczące jej pracy, występów, strojów czy makijażu.

 

Jednak w najnowszym poście 39-latka ujawnia, dlaczego w ostatnim czasie nie była aktywna w social mediach.

 

Długo mnie tu nie było…
Czasem życie zmusza do zaczynania od nowa, ja chyba lubię zaczynać od czystej kartki. Staram się przekazywać Wam zawsze tylko dobre emocje, nie mówić o swoich tragediach i rzeczach ciężkich. Każdy ma ich pod dostatkiem i otacza nas informacyjny wysyp negatywnych wiadomości. Patrząc na wydarzenia z pozytywnej strony chcę zrobić krok w tył aby móc wykonać trzy kroki do przodu. Wracam do tego co naturalne i piękne ❤️

– napisała.

 

I choć jej post jest enigmatyczny, to można się domyślić, że gwiazda przeżyła trudne chwile.

Fani piosenkarki podeszli do tego ze zrozumieniem i pisali, że każdemu czasem potrzebny jest czas na wyciszenie i przepracowanie różnych, trudnych spraw.

 

Zobacz też:

Dawid Kwiatkowski został ojcem dziewczynki. „Nie mogła sobie wymarzyć lepszego”

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Komentarze