Córka Daniela Martyniuka to prawdziwa ślicznotka. Zgadnij, do kogo jest podobna? [zdjęcia]

Córka Daniela Martyniuka ma na imię Laura i urodziła się z małżeństwa z Eweliną Golczyńską.

Huczne wesele Daniela Martyniuka niestety nie miało przełożenia na dalsze życie młodych Martyniuków. Choć na początku 2019 roku na świat przyszła córeczka Laura, to niedługo później w związku zaczęło się źle układać.

W 2020 roku co chwilę słychać było kolejnych wybrykach Daniela, wszczynał awantury, jak na przykład ta w znanym warszawskim butiku [czytaj tutaj], czy publikował niepokojące nagrania.

 

We wrześniu 2020 r. doszło do rozwodu Daniela i Eweliny i w jakiś czas później relacje pary nieco się uspokoiły. Także Danuta Martyniuk podkreślała, że zależy jej na relacji z byłą synową oraz z wnuczką.

 

zima 2021 r. – https://www.instagram.com/daniel_martyniuk/

 

Sam Daniel od czasu do czasu pokazuje zdjęcia córeczki, do spotkań dochodzi najprawdopodobniej w obecności mamy dziecka. Zimą tego roku pokazał kilka fotografii z wypadu na sanki, a dziś na profilu młodego Martyniuka pojawiło się zdjęcie podpisane:

 

#daughter #in #the #red #dresses #with #a #puppy

 

Laura Martyniuk bawi się ze szczeniaczkami, a sama ubrana jest w czerwoną sukienkę. Patrząc na buzię dziewczynki nie możemy oprzeć się wrażeniu, że dziewczynka jest bardzo podobna do Zenona Martyniuka! Jak sądzicie?

 

tak teraz wygląda Laura Martyniuk – https://www.instagram.com/daniel_martyniuk/

Komentarze