Dagmara z „Królowych życia” przeszła METAMORFOZĘ! Wygląda jak…

Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe życia” przeszła metamorfozę. Fani są zachwyceni.

Dagmara Kaźmierska to zdecydowanie największa gwiazda znanego reality show ,,Królowe życia”. Ma fanów w całej Polsce którzy z chęcią śledzą jej losy w programie. Dagmara jakiś czas temu podzieliła się ze wszystkimi radosną wiadomością. Na swoim Instagramie napisała, że znalazła miłość i jest zakochana. Dagmara pragnie podobać się teraz swojemu mężczyźnie i zdecydowała się na małą metamorfozę. Trzeba przyznać, że wygląda prawie jak milion dolarów!

 

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCE odkrycie w woj. pomorskim! ,,Może stanowić zagrożenie dla ludzi”

 

O włosy celebrytki dba Paweł Jaglarz, który jest prawdziwym mistrzem fryzjerstwa. Wielokrotnie otrzymywał wyróżnienia, zdobył między innymi medal Mistrzów Świata, Europy i Polski we fryzjerstwie, a także także Oscara Mistrzostw Świata w Japonii w 2019 roku.

 

 

Dagmara w ostatnim czasie wprost promienieje. Jest bardzo szczęśliwa. Otwarcie pisze o tym na Instagramie:

Dobrze mi. Mój Misiu mnie kocha nad wszystko. Wspaniały Doktor Stawicki zbadał dziś nóżkę i wszystko super. Conanek zdrowy. Dobrze się uczy. Mam cudownych ludzi wokół siebie Rodzinę i przyjaciół. Jesteście też Wy. Z Waszymi wyrazami niesamowitej sympatii. Czegóż mi więcej potrzeba? – czytamy na Instagramie Dagmary

 

 

Czyżby była to zasługa ukochanego? Ciągle jednak nie wiemy kim jest wybranek serca Kaźmierskiej. Gwiazda skutecznie ukrywa swoją sympatię. Fani mają nadzieję, że mowa o Jacku, przyjacielu Dagmary, który pojawia się także w programie ,,Królowe życia”. Ich wspólne przygody, perypetie, a zwłaszcza rozmowy przechodzą stają się za czasem niemalże legendą. Dagmara nie potwierdziła jednak oficjalnie, że o niego chodzi. Mamy nadzieję, że wkrótce dowiemy się kim jest tajemniczy wielbiciel Dagmary.

 

 

 

fot. instagramKomentarze