79-letni Daniel Olbrychski zdał egzamin! Spora zmiana w życiu aktora!

Daniel Olbrychski (79 l.) to aktor znany z produkcji takich jak „Popioły”, „Pan Wołodyjowski”, „Ogniem i Mieczem” czy „Pan Tadeusz”.

Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, a dyplom uzyskał w 1971 roku. Tymczasem żona aktora potwierdziła, że Daniel Olbrychski niedawno zdał egzamin!

Z jakiej dziedziny był to egzamin i jakie daje uprawnienia?

 

zdjęcie ilustracyjne – https://www.facebook.com/PalacykZielinskiego

 

Jak się okazuje, Olbrychski – pomimo swojego wieku – postanowił ponownie się usamodzielnić. A pomóc mu w tym może posiadanie prawa jazdy.

Przypomnijmy jednak, że w 2015 roku aktor jechał autem mając 0,9 promila alkoholu w organizmie. Dostał wówczas karę w wysokości 10 tysięcy złotych i stracił  prawo jazdy na 3 lata.

W tamtym czasie deklarował, że nie będzie ponownie przystępował do egzaminów na prawo jazdy. Korzystał za to z pomocy żony, jeździł konno lub na motocyklu.

 

Daniel Olbrychski – prawo jazdy

Najwyraźniej jednak zmienił zdanie i był widziany, jak prowadzi auto. Uzyskanie prawa jazdy potwierdziła jego żona Krystyna Demska-Olbrychska:

 

Owszem, mąż kilka miesięcy temu zrobił prawo jazdy. Dobrze mu poszło. Zdał z pozytywnym wynikiem.

– potwierdziła w rozmowie z Super Expressem.

 

Najwyraźniej więc pan Daniel jest w dobrej formie, skoro zdecydował się na przystąpienie do egzaminu i uzyskał pozytywny wynik. Ponowne posiadanie prawa jazdy będzie też sporą zmianą, bo daje poczucie niezależności.

 

Krzysztof Rutkowski w szpitalu. Wiemy CO się stało!

 

źródło: se.pl

Komentarze