Nie uwierzysz kim jest brat Magdy Gessler! Na pewno go znasz! To znany poseł …

„Kuchenne rewolucje” sprawiły wielką rewolucję w życiu restauratorki. Znany wiele faktów z jej życia prywatnego, ale czy wiesz kim jest brat Magdy Gessler?

 

 

Program emitowany od lat na antenie telewizji TVN „Kuchenne rewolucje” dały Magdzie wielką popularność. Kiedy zaczęła stawać się sławna media zaczęły się również interesować jej życiem prywatnym. Wiemy, że jej pierwszym mężem był dziennikarz Volkhart Müller, a po jego śmierci związała się z Piotrem Gesslerem znanym warszawskim restauratorem.

 

Ma dwójkę dzieci: Tadeusza Müllera z pierwszego małżeństwa oraz córkę Larę Gessler. Natomiast nie wszyscy wiedzą kim jest brat Magdy Gessler. Jak się okazuje to bardzo dobrze znana postać z polityki! Otóż jej brat to

Piotr Ikonowicz – były poseł, polityk, dziennikarz i działacz społeczny. Dwukrotnie zasiadał w ławach poselskich! Nawet do dziś pojawia się w mediach i komentuje wydarzenia polityczne! Panieńskie nazwisko Magdy Gessler to przecież Ikonowicz!

 

Piotr Ikonowicz ma bardzo mocno lewicowe i socjalistyczne poglądy na polityczną rzeczywistość. Był nawet liderem Polskiej Partii Socjalistycznej. A sam nawet założył dwie formacje polityczne, którymi kierował. Były to: „Nowa Lewica” oraz „Ruch Sprawiedliwości Społecznej”. Obecnie można go spotkać na lewicowych paradach oraz w programie publicystycznym Telewizji Polskiej „Studio Polska”.

 

 

Wiemy, że jednak w sprawach politycznych się od siebie różnią. Piotr Ikonowicz to znany, fundamentalny socjalista, który przede wszystkim dba o sprawy socjalne, pracownicze. Natomiast Gesslerowa to typowy kapitalista, dla której ważny jest dochód!

 

Mężczyzna swego czasu był bardzo mocno związany z dziennikarstwem. Uzyskał członkostwo w Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich. Pisał swoje teksty dla „Przekroju”, „Faktów i mitów”, a także dla „Uważam Rze”.  Swego czasu przez osiem lat należał do NSZZ „Solidarność”. A w 2000 roku kandydował na urząd Prezydenta PR i zdobył prawie 40 tysięcy głosów.

 

ZOBACZ: „Co się z nim stało?!” Szokujące informacje o Leonardo DiCaprio

 

Wiedzieliście wcześniej, że ten były poseł to brat znanej polskiej restauratorki? A patrząc na jego zdjęcie widzicie podobieństwo z Magdą Gessler? Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

 

 Komentarze