Dawid Narożny wyrzucony z zespołu Piękni i młodzi!? Zmiany w…

Piękni i młodzi to jeden z najpopularniejszych zespołów reprezentujących gatunek disco-polo, dance. W skład zespołu wchodzili dotychczas: Magda Narożna, Dawid Narożny, a także Daniel Wilczewski.

 

 

Sylwester w Zakopanem i kłótnia między Narożnymi. 

Sytuacja w zespole Piękni i Młodzi była napięta już od Sylwestra. W nocy z 1 na 2 stycznia doszło do awantury w hotelu Aquarion w Zakopanem. Między Narożnym, a jego byłą żoną Magdaleną doszło wówczas do sprzeczki. Finalnie kłótnia zakończyła się rękoczynami, a Joanna- obecna partnerka Narożnego wylądowała na SORze. Kobieta została pobita przez obecnego chłopaka Magdaleny Narożnej. „Fakt” dotarł do wstrząsającego nagrania, na którym można było usłyszeć m.in. przekleństwa ze strony wokalistki.

Na pytanie o to, gdzie obecnie przebywa córka Narożnych, „artystka” odpowiada:

Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją to ja się nie interesowałam, więc wyp*******j stąd – krzyczy na nagraniu wokalistka Pięknych i Młodych.

 

 

Dawid Narożny „wykluczony” z zespołu Piękni i młodzi. 

Dziś na Instagramowym profilu wokalistki Magdy znalazła się informacja sugerująca, że Dawid Narożny został wykluczony z bandu.

Z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi – napisała w oświadczeniu Magda Narożna.

Zdaniem Dawida Narożnego, wokalistka Magdalena kłamie. Sprawę postanowił skomentować adwokat pana Dawida, prawnik Oscar Kamiński.

Dementuję wszelkie plotki i oświadczenia ze strony Pani Narożnej w temacie wykluczenia Pana Dawida z zespołu. Do chwili obecnej pan Dawid nie otrzymał żadnego skutecznie dostarczonego pisma w tym zakresie. Poza tym umowa, która łączy zespół Piękni i Młodzi z impresariatem pani Agnieszki i Krzysztofa Boguckich, nie przewiduje możliwości wykluczenia żadnego z członków zespołu- stwierdził Kamiński.

 Komentarze