Dobre wieści od Martyny Wojciechowskiej! Czyżby podróżniczka doszła już do siebie?

Martyna Wojciechowska to tzw. „uciekająca panna młoda”. Podróżniczka była aż pięć razy zaręczona, a gdy już naprawdę zdecydowała się na ślub, to małżeństwo okazało się totalną porażką.

Jesienią 2020 r. Martyna Wojciechowska z Przemysławem Kossakowskim, jednak najprawdopodobniej na przełomie 2020 i 2021 r. prezenter rozstał się w podróżniczką. W lipcu 2021 r. Martyna potwierdziła smutne informacje. W rok później miał zostać orzeczony rozwód.

Najprawdopodobniej te wydarzenia zburzyły spokój Wojciechowskiej i zachwiały jej życiem rodzinnym, bo latem 2022 r. podjęła trudną decyzję.

 

https://www.instagram.com/martyna.world/

 

To wtedy podróżniczka poinformowała, że rezygnuje z pracy i zawiesza nagrywanie programu „Kobieta na krańcu świata”, który realizowała od 2009 roku.

 

W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę.

– tłumaczyła wtedy [więcej tutaj].

 

Jak się jednak okazuje, przerwa w pracy trwała tylko pół roku. Dziś Wojciechowska przekazała radosne wieści i poinformowała, że wyrusza w kolejną podróż. Tym razem leci do Afryki:

 

I’M BACK!🚀
Po długiej przerwie wracam na zdjęcia do programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA!
To już 14 sezon.
Kto się cieszy?😜

 

Wygląda więc na to, że Martyna doszła do siebie i uporządkowała sprawy prywatne. Teraz z nowymi siłami wraca do pracy i nagrywania programu.

 

https://www.instagram.com/martyna.world/

 

https://www.instagram.com/martyna.world/

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Komentarze