Doda leży na stole z rozłożonymi nogami! Niegrzeczne zdjęcia!

Doda znowu zaskoczyła fanów. Opublikowała w sieci bardzo gorące fotki. Na jednej z nich leży na stole z rozłożonymi nogami. To była naprawdę niegrzeczna sesja!

Na fotografii Doda ma białą sukienkę. Leży na stole. Wyeksponowała biust i rozłożyła nogi. Włosy niesfornie spadają jej z krawędzi stołu.

To naprawdę gorąca fotka!

– Kochani, wszystko fajnie, Roman Romanem, ale nie może być tak że pod jego postem prawie 1000 komentarzy a pod moim poprzednim, które aż kipi cudownością, tyle co kot napłakał 😏chyba się Wam popieprzyły priorytety albo co najmniej gust? Wrzucam zatem po raz kolejny zdjęcia z kulis mojej dzisiejszej sesji ociekające zajebistością i wiecie co macie robić😎nie zawiedźcie mnie – oczekuję 1001 komentarzy – napisała Doda.

Na innych zdjęciach piosenkarka kusi nogą na krześle oraz pokazuje pupę, ubrana w różowe szorty z wełny. Trzeba przyznać, że taka sesja to prawdziwa gratka dla fanów.

Co napisali internauci?

Haha!😂😂😂😂 Kocham Cie!!!

Wow! Co to za komplet ze swetra?

Jak widać stół służy nie tylko do jedzenia 😉👌

Wszystko pięknie ciało ogień A Ty petarda. Ale pliss zdradź, gdzie ja dostanę ten komplecik z dzianiny różowy ❤️ pozdrawiam

Ha ha ha !!! Świetne ! Dokładam swoją cegiełkę!

Uwielbiam 😝❤️❤️❤️ totalnie im się priorytety popieprzyły

Fot. Instagram

Doda jest piosenkarką. We wrześniu 2005 roku Virgin, w którym występowała, zagrał podczas Sopot Festival 2005. To właśnie na tym festiwalu zespół został nagrodzony Słowikiem Publiczności za wykonanie piosenki „Znak pokoju”, a także za interpretację utworu „O mnie się nie martw” Kasi Sobczyk. Obecnie Doda występuje solo. W 2018 ruszyła z pracami nad trzecim solowym albumem, który nagrała w hołdzie swojej zmarłej babci.

Ostatnio pozowała z dzieckiem!

Zobacz także: Mały chłopiec sam w lesie! To mogło skończyć się tragicznie!

Fot. InstagramKomentarze