Doda otrzymała wspaniałą wiadomość. Gwiazda nie kryła wzruszenia!

Doda podzieliła się wiadomością, która bardzo ją ucieszyła, ale też wzruszyła.

Wzruszenia było tak duże, że jak przyznała Doda „💜 za dużo emocji by pisać 😭nagrałam komentarz w poście”. Na nagraniu poruszona wokalistka mówi:

 

Takie wiadomości to jest sens i istota życia w tym całym popieprzonym show biznesie. I naprawdę sobie człowiek myśli, że ciemne strony tego świata, warto je brać na klatę właśnie dla takich informacji. Publikuję ją za zgodą oczywiście autorki ku pokrzepieniu i motywacji innych młodych dziewczyn, które mają ciężkie dzieciństwo, jakieś ciężkie życie.

 

wzruszona Doda – https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Co Doda radzi takim osobom?

 

I tak mi się wydaje, że moja odpowiedź nie będzie dla nich wystarczająca. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję, trzeba patrzeć ze światłem w sercu w przyszłość. Dlatego mam nadzieję, że ta wiadomość od tej dziewczyny będzie dla Was super motywacyjna  i da Wam dużo radości, tak jak mi dzisiaj dała.

 

A o jakiej informacji mowa i co tak wzruszyło Dodę?

Wokalistka otrzymała wiadomość od dziewczyny z domu dziecka. Kilka lat temu Doda odwiedziła tę właśnie placówkę. Wizyta wokalistki stała się dla wychowanki domu dziecka inspiracją i impulsem do walki o samą siebie. Teraz 24-latka pisze, że udało jej się skończyć studia, ma pracę i jest niezależną osobą.

Autorce wiadomości składamy serdeczne gratulacje i życzymy wytrwałości w jej drodze. Nie dziwimy się też Dodzie, że taka informacja jest bardzo poruszającą. Oby więcej takich informacji 🙂

 

>>>Natalia Siwiec na plaży w Meksyku. „Za wysoko nóżki” – komentują fani!

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

 

Komentarze