Sylwia Madeńska jest ZAŁAMANA! Opublikowała WSTRZĄSAJĄCE oświadczenie!

Sylwia Madeńska przeżywa trudne chwile. Jej najnowsze oświadczenie jest wstrząsające! Tancerka jest całkowicie załamana!

Wydawało się, że najgorsze ma za sobą. Okazało się jednak, że życie pisze inne scenariusze. Sylwia znowu musi mierzyć się z duchami przeszłości. Chodzi o jej związek z tenisistą Mikołajem Jędruszczakiem.

– Dziś nie będzie uśmiechu, więc trochę inaczej niż zwykle. Nadal chce dzielić się z Wami głównie pozytywnymi wydarzeniami ze swojego życia i nastrajać optymistycznie. Uważam, ze świat ma teraz tyle problemow, ze dokładanie i szukanie ich, nie ma żadnego sensu. Wole zarażać uśmiechem!

Jestem jednak tylko człowiekiem i tez mam swoje granice wytrzymałości. Bardzo doceniam wiadomości od Was, ze podziwiacie mnie za zimną krew po rozstaniu. Uwierzcie, nie jest to łatwe, gdy jestem wciąż atakowana i pomawiana o różne rzeczy. Nie chce tu wdawać się w szczegóły. Zawsze podkreślałam i uważam, ze pranie brudów w internecie jest zachowaniem mocno niedojrzałym i świadczy źle tylko i wyłącznie o osobie która to robi. Powoli jednak i mi – na pozór silnej babce, przestaje starczać sił na duszenie tego wszystkiego w sobie… – napisała.

Sylwia ma ewidentnie dość publicznego prania brudów. Czy wreszcie nie wytrzyma i odpowie Mikołajowi? Przypomnijmy, że jej były partner za rozpad związku obwinia właśnie Sylwię. Często mówi o tym w mediach i na portalach społecznościowych.

Na szczęście tancerka może liczyć na wsparcie ze strony swoich fanów.

Zobacz także: Cleo gotowa do Świąt! Już odpoczywa, eksponując swoje wdzięki na ŁÓŻKU!

Co napisali internauci?

❤️❤️❤️ Całym sercem z Tobą ❤️

Kochana nawet nie wiesz jak się teraz cieszę, że napisałaś tego posta! Że się odważyłaś głośno i otwarcie bo tym powiedzieć! Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu pomogło Ci to kochana się poczuć lepiej. Odkąd wspomniałaś na story, że jest pewna sprawa wyciągnięta sprzed 3 miesięcy, która dotyczy Ciebie i przez to w środku byłaś rozdarta, ale wciąż miałaś uśmiech na twarzy (który wiem, że było Ci ciężko utrzymać…), żeby nie martwić nas swoimi sprawami i nie pokazywać jak Ci jest ciężko, to uwierz mi bardzo mnie to zmartwiło! Do tego stopnia, że musiałam Cię jakoś wesprzeć i podnieść na duchu, bo nie mogłam patrzeć jak się męczysz… Serce mi pęka jak wiem, jak bardzo to teraz musisz przeżywać, a do tego codziennie nosić uśmiech na twarzy… Ale tak jak napisałaś, jesteś tylko człowiekiem! Masz prawo do gorszych dni i nie musisz na siłę się dla nas uśmiechać! To my powinniśmy teraz przekazywać Ci sama pozytywną energię i dużo wsparcia (które wiem, że masz, ale ciepłych słów nigdy za wiele 💕)! Pamiętaj kochana , że jesteśmy z Tobą na dobre i na złe i na nas możesz polegać!💖 Pomimo, że jesteś silną kobietą nie bój się płakać i uronić łez, bo czasem one też są potrzebne! Kochamy Cię taką jaką jesteś i żaden hejt i opinie innych tego nie zmieni! W końcu ten okropny czas się skończy i nadejdą dni, gdzie uśmiech będzie sam Ci się pojawiał na twarzy! Jesteś naprawdę cudowną kobietą! Trzymaj się kochana, ściskam Cię mocno!

Wiesz co powinnaś zrobić…😏 trzymam kciuki love ♥️

Piękna 💖

Ja cię ewidentnie podziwiam bo ten facet ma widoczne problemy osobowościowe i psychologiczne widać ze dusisz w sobie jakaś prawdę coś co on ukrywa myślę, że nieźle cię skrzywdził jednak robisz dobra mina do złej gry 😔obyś miała wystarczająco siły żeby to pokonać! Jesteś piękna i silna trzymam kciuki 😘😘😘

Fot. Instagram

Sylwia Madeńska to zwyciężczyni pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Tańczyła też w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jest zawodową tancerką. Prywatnie była związana z Mikołajem Jędruszczakiem, z którym wygrała „Wyspę miłości”. Także z Mikołajem występowała w „Tańcu z Gwiazdami”.

Zobacz także: Jest ci ZIMNO? Ewa Wachowicz zdradza przepis na ROZGRZANIE ciała!

Fot. Instagram

Komentarze