Donald Tusk przeżywa osobisty DRAMAT?! Ujawniono SZOKUJĄCĄ prawdę!

Szokujące wiadomości dotarły do nas na temat Donalda Tuska. Okazuje się, że znany polityk może przeżywać osobisty dramat! Co się stało?

Do tej pory nikt nie mówił o tym wprost. Głos w tej sprawie zabrał wreszcie…. Antoni Macierewicz. W Polskim Radiu wyjawił, że Tusk żyje w przerażeniu! O co chodzi? Jaki dramat przeżywa Donald Tusk? Czy to rzuca nowe światło na jego osobę? Czy powinniśmy inaczej go oceniać?

Zobacz także: Znana tancerka siedzi pod choinką LEDWO ubrana! Nie jest jej zimno?

Dla Antoniego Macierewicza Donald Tusk jest śmiertelnym politycznym wrogiem, dlatego jego słowa o Tusku być może należy odbierać z pewną rezerwą.

Macierewicz odniósł się do wpisu Tuska na Twitterze.

– Różnica między stanem wojennym a rządami PiS jest taka, że wtedy na Sylwestra zawieszono godzinę policyjną, a teraz ją wprowadzają. Co do kasyn, brak danych. Pasterka bez zmian – napisał Donald Tusk.

Fot. Facebook Donalda Tuska

Antoni Macierewicz skomentował to w następujący sposób.

– Słowa Donalda Tuska są związane z przerażeniem w jakim żyje, ja bym jednak nie przywiązywał do jego wypowiedzi dużej wagi, one są zwykle żenujące – powiedział.

O co może chodzić? Czego boi się Donald Tusk? Tego Antoni Macierewicz nie zdradził. Pozostaje domyślać się, że może chodzić o polityczną i moralną odpowiedzialność za decyzje, które podjął jako premier.

Może niebawem Antoni Macierewicz zdradzi, co miał na myśli.

Zobacz także: Znana modelka zaszła w ciążę! Z tej okazji WYRZUCIŁA ubranie!

Fot. Facebook Donalda Tuska

Źródło: se.pl

Komentarze