DRAMATYCZNE wyznanie Dody! Tego NIKT się nie spodziewał…

Doda to królowa polskiego show biznesu. Od ponad 20 lat jest jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd. Teraz jednak postanowiła wypowiedzieć się na pewien temat. To co powiedziała niekoniecznie może spodobać się jej fanom. Zobacz, co dokładnie powiedziała.

Tego nikt się nie spodziewał. Dorota Rabczewska- Stępień znana bardziej jako Doda ostatnio postanowiła wyjawić coś co może być dramatyczne dla jej fanów. Jak się okazuje gwiazda planuje na jakiś czas odejść od tworzenia muzyki i koncertowania. Jej wypowiedź może nie spodobać się wielu fanom.

ZOBACZ TAKŻE: Doda ZSZOKOWAŁA fanów! Wreszcie postanowiła…

Co jest powodem zawieszenia kariery muzycznej? Głównym jest właśnie chęć produkcji filmów.

Zdecydowałam się na przerwę muzyczną, ponieważ czułam, że przestaję się rozwijać. Że jestem coraz bardziej zdesperowana w tym gniciu artystycznym od wewnątrz. Występowanie na scenie przynosiło mi więcej frustracji niż radości. Paradoksalnie zdecydowałam się na przerwę w karierze ze względu na moich fanów, żeby nigdy nie poczuli tego ode mnie, co ja czuję

-powiedziała Doda na swoim najnowszym filmie na Instagramie.

Wielu fanów mogło być zaskoczonym. Pod filmem pojawiło się też wiele komentarzy. Nie wszystkim podobała się jej decyzja.

Przypomnijmy, że piosenkarka aktualnie zajmuje się produkcją filmu „Dziewczyny z Dubaju”, który kręcony jest na podstawie książki.

Myślicie, że odpoczynek od muzyki to dobry pomysł?

 Komentarze