Edyta Górniak to prawdziwy wywrotowiec! Zobacz, co zrobiła na koncercie w Chełmie!

W ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki Edyta Górniak wystąpiła w Chełmie.

Artystka uważnie czytała ogłoszenia zamieszczone w kulisach sceny, ale jedno nie przypadło jej do gustu. Edyta Górniak napisała niezadowolona:

 

To nie obóz

 

O co chodziło?

 

https://www.instagram.com/edytagorniak/

Nie od dziś wiadomo, że gwiazda jest przeciwniczką szczepień przeciwko koronawirusowi, a pandemię uznaje za jedną wielką manipulację. To dlatego Edyta Górniak zadziałała jak prawdziwy wywrotowiec!

 

Gdy tylko zobaczyła plakat z nakazem noszenia maseczek, zerwała go z premedytacją. Jak twierdzi: „To nie obóz. To kolonia”. A jej słowa można interpretować na wiele sposobów. Obóz może być wypoczynkowy, ale i koncentracyjny. Kolonię rozumieć można jako wypoczynek dzieci, ale też kolonię… karną. Domyślać się jednak można, że w przypadku Edyty chodziło o dziecięcą kolonię, na której robi się różne psikusy.

 

https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

Mimo to, zachowanie Edyty Górniak nie wszystkim przypadło do gustu, jednak wokalistka bardzo ładnie wytłumaczyła się. Na swoim profilu napisała:

 

Niech każdy żyje w swojej prawdzie. Kto ufa, że segregacja go chroni, niech nosi maski, a kto ufa w zdrowy tryb życia, niech nie nosi.

 

Zgadzacie się z Edytą?

Komentarze