Emil Stępień i Doda doczekali się! Przeprosił ich sam p****ek! (FOTO)

Emil Stępień to producent filmowy odpowiedzialny za takie produkcje jak Służby Specjalne, serię Pitbull czy obecnie tworzone Dziewczyny z Dubaju.

Doda i Emil Stępień zaręczyli się w 2017 roku, a w kwietniu 2018 wzięli ślub. Emil jest drugim (po Radosławie Majdanie) mężem Dody i wydaje się, że to udane małżeństwo.

 

Zapewne za sprawą swojego małżonka, wokalistka zainteresowała się sprawą produkcji filmowych. W 2020 roku zawiesiła swoją karierę muzyczną, by zająć się pracą nad filmem Dziewczyny z Dubaju w reżyserii Marii Sadowskiej.

 

Na początku lipca 2020 r. Doda podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat hejtu i nieprzychylnych komentarzy. Przyznała, że do niedawana uważała je za wpisane w swój zawód. Później jednak uznała, że to niesłuszna droga:

 

w końcu zrozumiałam,że ignorowanie tego typu zachowań Nie jest dowodem na pokazanie dystansu, tylko przyzwoleniem na więcej i więcej. Czy ja mam jakiś inny układ nerwowy? Ze stali czy złota ( to drugie jest całkiem nęcące 😎)? PAMIĘTAJ‼️nieważne jaką pracę wybierzesz: czy chcesz być piosenkarką, barmanką czy Pielęgniarką-tak samo jak każdy masz swoją godność i nikt nie ma prawa cię z niej odzierać.

 

Refleksja Dody związana była z informacją o wygranym procesie dotyczącym nieprawdziwych publikacji i negatywnych wpisów na temat Emila Stępnia i Dody (więcej na ten temat TUTAJ). Od 6 lipca serwis miał publikować przeprosiny, zasądzono także zadośćuczynienie w wysokości 100 tys. złotych.

 

Tymczasem minęła wskazana data, mijały kolejne dni i nic się nie działo. Wokalistka poinformowała wtedy, że:

 

Właśnie rozpoczęły się konsekwencje prawne w celu wszczęcia egzekucji przez KOMORNIKA i PRZEZ SĄD.

 

Jak widać, ta groźba podziałała. Emil Stępień i Doda doczekali się i przeprosił ich popularny portal – PUDELEK!

 

Przeprosiny – screen pudelek.pl

 

Na stronie Pudelka zamieszczono przeprosiny o treści:

 

Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu internetowego www.pudelek.pl przeprasza Pana Emila Stępnia za naruszanie jego dóbr osobistych, poprzez wielokrotne publikowanie na portalu www.pudelek.pl materiałów prasowych, zawierających treści znieważające, obraźliwe i poniżające Pana Emila Stępnia, jak również za to, że tolerowała upublicznienie przez dłuższy czas na portalu www.pudelek.pl oraz www.pudelekx.pl, znieważających go komentarzy. Oświadczenie niniejsze jest publikowane w wyniku przegranego procesu sądowego

 

Na ten moment Doda nie odniosła się do tej publikacji i nie poinformowała też, czy Pudelek wpłacił zadośćuczynienie. Pewnie jest to kwestią czasu.

Zobacz też: Doda dostała błogosławieństwo od księdza. Teraz może TO zrobić!

https://www.instagram.com/dodaqueen/

Komentarze