Ewa Chodakowska nie musi już pracować! Ma „fajną relację z pieniędzmi”

41-letnia Ewa Chodakowska jest już tak bogata, że do końca życia nie musi już pracować. Twierdzi też, że ma fajną relację z pieniędzmi.

Swoją karierę trenerka zaczynała kilkanaście lat temu. Wówczas Ewa Chodakowska chciała jedynie zachęcić Polki do ćwiczeń. Z czasem jednak jej biznes rozrósł się do ogromnych rozmiarów.

Obecnie obejmuje firmę oferującą treningi i diety online, diety pudełkowe [tu RANKING diet], zdrową żywność, kostiumy kąpielowe czy nawet hotel.

Chodakowska jest zatem bogatą kobietą. Ile wynosi jej majątek?

 

https://www.facebook.com/chodakowskaewa

 

Jak powiedziała w rozmowie z Plotkiem, już do końca życia nie musi pracować:

 

Moje pieniądze są uczciwie zarobione, jasna sprawa – mam kasę, zarabiam dużo pieniędzy. Natomiast ta kasa zawsze była jakimś skutkiem ubocznym tego, co robię. Gdybym miała pracować dla pieniędzy, to pewnie mogłabym teraz z mężem wyjechać gdzieś na drugi świata i żyć w sielance po ostatni dzień naszego życia.

 

>>>Pojechała do domu Wielkiego Brata. W sypialni zobaczyła coś okropnego!

 

I nic dziwnego, bo według rankingu „Wprost” majątek trenerki wynosi aż 210 milionów złotych. Jak jednak twierdzi Chodakowska, „woda sodowa” nie uderzyła jej do głowy:

 

Staram się mieć rozsądną, fajną relację z pieniędzmi. Nigdy się chyba przez to nie odkleiłam, a przynajmniej mam taką nadzieję, ale to pewnie osoby z zewnątrz mogłyby to przeanalizować. Stać mnie praktycznie na wszystkie rzeczy, na które mam ochotę. Nie oznacza to jednak, że tym wszystkim się obwieszam, kupuję, ścigam.

 

Można zatem Ewie Chodakowskiej pogratulować sukcesu oraz zdrowego podejścia do pieniędzy!

 

cyt. plotek.pl

Komentarze