Faceci spod tych ZNAKÓW ZODIAKU to urodzeni DŻENTELMENI! Wyjątkowo zaskoczą w DZIEŃ KOBIET!

Przedstawiamy trzy znaki zodiaku, które są urodzonymi dżentelmenami. Ci faceci z pewnością potrafią zrozumieć kobietę i sprawić, by u ich boku poczuła się wyjątkowa.

Zgodnie z astrologią istnieją panowie, którzy mają dar wczuwania się w potrzeby kobiety. To sprawia, że niemal na każdej płaszczyźnie potrafią dogadać się z płcią przeciwną. Ponadto są elokwentni, szarmanccy i uwielbiają sprawiać kobietom niespodzianki.

 

Oto oni:

1.Wodnik uwielbia sprawiać niespodzianki i być inicjatorem romatycznych kolacji we dwoje. Ten znak jest niesamowicie wrażliwy i lubi okazywać emocje. Głównie te pozytywne. To typ, który stara się nie skrzywdzić kobiety. Jeśli to zrobi, nie jest mu z tym dobrze. Jego partnerka jest zawsze numerem jeden i stara się zapewnić jej to, czego chciałby dla siebie. Nie składa obietnic bez pokrycia – jeśli powie, że coś zrobi, zapewni, to musi tak być. W dzień kobiet panowie spod tego znaku zodiaku z pewnością mile zaskoczą swoje panie.

 

2.Baran.Mężczyźni spod tego znaku zodiaku stawiają w związku na czułość i emocje. Potrafią zajrzeć w głąb kobiety i zrozumieć jej wrażliwość oraz potrzeby. Wiedzą jak sprawić, by kobieta poczuła się szczęśliwa u ich boku. Wynika to z ich empatii, którą w sobie mają. Mężczyzna spod znaku Barana jest dobrym przyjacielem, który zapewnia jej oparcie i bezpieczeństwo. Pomimo swojej wrażliwej duszy, Baran jest niesamowicie męski i szarmancki. Niespodzianki i rozpieszczanie są jego mocną stroną, a dzień kobiet to dla niego prawdziwe wyzwanie.

 

3.Waga. Faceci spod znaku Wagi są pomocni i nie krytykują. Spełniają zachcianki swojej kobiety, jednak zawsze robią to w granicach rozsądku. To dzięki temu jego partnerka zawsze czuje się komfortowo. Związek i kobieta są największymi wartościami dla mężczyzn spod znaku Waga. Dzień kobiet planują z wyprzedzeniem, ponieważ uwielbiają mieć zaplanowane dni, które są dla nich znaczące.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Koronawirus w Polsce. Żona pierwszego chorego ujawniła jego stan zdrowia

 

Źródło:ofeminin.pl/pixabay

Komentarze