CO ZA GŁUPOTA! Podpłynęli do ogromnego ALIGATORA, żeby poklepać go po plecach – to nie mogło skończyć się inaczej! [VIDEO]

Floryda słynie z bagien pełnych aligatorów. Śmiałkowie, którzy chcą je oglądać mogą wybrać się na specjalny rejs. Tym razem jednak turystom zapewniono dodatkowe atrakcje.

 

Łódź przewożąca turystów po jednym z florydzkich jezior podpłynęła bardzo blisko aligatora wylegującego się na brzegu. Zwierzę było potężne i wydaje się, że ludzie na łódce zupełnie to zlekceważyli. Nieodpowiedzialny przewodnik dodatkowo zachęcał ich do poklepania bestii po plecach… rozsądne, no nie?

 

Aligator w pewnym momencie rzucił się wprost na łódkę. Na szczęście dla pasażerów przeleciał przez cały pokład nie interesując się nikim i usiłował wskoczyć do wody. Traf chciał że wybrał wąską przestrzeń pomiędzy barierkami i na dłuższą  chwilę zawisł zaklinowany.

 

 

Ostatecznie na szczęście gad wskoczył do wody, a turyści nie musieli już pić kawy tego dnia. Oby to wydarzenie nauczyło ich i wszystkich oglądających filmik, że z naturą nie ma żartów!