Grażyna Wolszczak walczy o ZDROWIE! Powikłania po chorobie RUJNUJĄ jej urodę!

62-letnia Grażyna Wolszczak zmaga się z poważnymi powikłaniami po zakażeniu koronawirusem. Lubiana aktorka opowiada w szczegółach o swojej chorobie. Przez zakażenie traci włosy i nadzieję na powrót do pełni sił.

Metamorfoza po chorobie

Widzowie serialu Na Wspólnej, w którym już od wielu lat gra Grażyna Wolszczak mogą niebawem nie poznać aktorki. 62-latka przeszła ostatnio wielką metamorfozę. Jednak chęć zmian nie jest wywołana próżnością czy zamiarem odświeżenia swojego wizerunku. To skutek zakażenia koronawirusem. Aktorka zachorowała i zwalczyła chorobą, jednak wciąż zmaga się z uciążliwymi powikłaniami.

Wszystko przez COVID-19

Grażyna Wolszczak miała wysoką temperaturę, kaszel i czuła się jakby przechodziła ciężkie przeziębienie. Po chorobie bardzo długo towarzyszyło jej silne osłabienie. Jednak najgorsze przyszło dużo później. Zakażenie koronawirusem wywołało u niej silne wypadanie włosów. Aktorka cały czas znajduje się pod kontrolą specjalistów.W rozmowie z tygodnikiem Na żywo, powiedziała:

Zaczęły się straszne problemy z włosami. Przez wiele tygodni bardzo mi wypadały. Rzuciłam się wtedy na wszystkie dostępne suplementy diety, wcierki, robiłam mezoterapię głowy. Sama nie wiem, co mi pomogło, ale w końcu przestały wypadać i teraz odrastają.

Facebook/Grażyna Wolszczak

Blond na zdrowie

Grażyna Wolszczak stała się blondynką. Nowy kolor jest właśnie efektem choroby. Aktorka współpracuje z uznanym fryzjerem, który wpadł na pomysł, żeby z brunetki zrobić blondynkę. Grażyna Wolszczak powiedziała:

Bartek Janusz wyliczył, że w czerwcu 20 lat temu spotkaliśmy się po raz pierwszy. Od tamtej pory razem pracujemy. To on postanowił uczcić jubileusz spektakularną zmianą mojej fryzury.

62-latka przekonuje, że jej młody wygląd to nie tylko kwestia genow, ale codziennej pracy nad soba i pielęgnacji. Aktorka dba o to co je, ćwiczy i korzysta z zabiegów. Wolszczak ujawniła:

Jadąc do Wrocławia lub Poznania, wstępuję do Łodzi na zabieg, który pobudza mój własny kolagen do pracy: falą radiową, akustyczną czy laserem. Starzeję się jak każdy, tylko, że wolniej.

Jak Wam się podoba aktorka w blond wydaniu?

Facebook/Grażyna Wolszczak

Źródło: Na żywo, Instagram/Grażyna Wolszczak

Zdjęcia: Instagram/Grażyna Wolszczak

Facebook/Grażyna WolszczakKomentarze