Polsat zrobi swojego „Big Brothera”!

Telewizja Polsat zaskoczy swoich widzów już na wiosnę! Właśnie trwają prace nad przygotowaniem nowego show „Only One. Tylko jeden”, który będzie przypominał…

 

Telewizja Polsat na wiosenną ramówkę chce przygotować zupełnie nowy hit! Program „Only One. Tylko jeden” to będzie show, w którym zawodnicy MMA zostaną zamknięci w jednym domu. Brzmi znajomo, prawda? Dla wielu jest to odpowiedź Polsatu na TVN-owską produkcję „Big Brother”.

 

Jak informuje portal „Wirtualne Media” pierwszy wiosenny odcinek polsatowskiego „Only One. Tylko jeden” będzie już 6 marca 2020. Ale co ciekawe – nowy format będzie emitowany zaraz po „Tańcu z gwiazdami” wiosennej, 11 już edycji! Czy to przyniesie dodatkowych widzów?

 

Jak będzie wyglądał program? Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW, prywatnie przyjaciel Natalii Siwiec powiedział: „Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym, czy wypadają z niego, decydują walki. Raz w tygodniu jest walka, przegrany odpada, zwycięzca stoczy trzy walki, a finał odbędzie się na gali KSW”

 

Do programu mogą zgłaszać się chętni pod wskazany przez telewizję adres. Bo, trzeba to jasno powiedzieć, że uczestnicy nowego programu „Only One. Tylko jeden” to mają być debiutanci. Jak mówi Kawulski: „Do programu zapraszamy tych, którzy dopiero rozpoczynają i będzie to dla nich debiut przed dużą publicznością”.

 

ZOBACZ: W tym hostelu mogą przebywać jedynie alkoholicy! Hostel dla alkoholików powstał w…

 

Jesteśmy ciekawi czy „Only One. Tylko jeden” przebije „Big Brothera” albo „Bar”. Przypomnimy, że właśnie program „Bar” był już odpowiedzią Solorza-Żaka na „Big Brothera”.

 

Źródło: Onet oraz Wirtualne Media

Komentarze