PASTOR nie zna GRANIC! Na Instagramie zamieszcza…

Pastor podbija Internet, a za pośrednictwem mediów społecznościowych zaczął…

Duchowny z Wielkie Brytanii dosłownie podbija Instagram. Wierzy, że za pomocą mediów społecznościowych, uda mu się dotrzeć do młodych ludzi.

 

Christopher Lee pełni funkcję pastora od 6 lat. Obecnie na Instagramie ma 116 tys. obserwujących. Duchowny zamieszcza właśnie na Instagramie nie tylko swoje selfie, zdjęcia z żoną i córkami, ale także 60-sekundowe kazania i rozważania teologiczne.

Jak przyznaje w dzisiejszych czasach media społecznościowe mają olbrzymią moc. W ten sposób pastor chce dotrzeć z Ewangelią do młodych ludzi, którzy dużo czasu spędzają w mediach społecznościowych. Oprócz Instagramu, występuje także na kanale Jolly na YouTube. Filmy z jego udziałem mają nawet 8 milionów wyświetleń.

 

„Media społecznościowe to narzędzie, które nie jest ani dobre, ani złe, ale przez większość czasu jest wykorzystywane do bardzo próżnego pościgu prowadzonego w powierzchowny sposób. Próbuję najechać na tę przestrzeń z wiarą, pozytywnością, nadzieją”podkreśla Christopher Lee.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Wypijasz lampkę WINA przed SNEM?! Z twoim ciałem dzieje się wtedy TO!

 

 

Duchowny przyznaje, że staje się coraz bardziej rozpoznawalny, a do świątyni przybywa znacznie więcej ludzi. Dochodzi nawet do tego, że przechodnie zaczepiają go na ulicy i proszą o selfie. Co więcej zdarzyło się także, że kobiety wysyłały mu swoje nagie zdjęcia.

 

 

Źródło:02

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze