Córka Joanny Koroniewskiej w szpitalu! „Jako matka stanęłam przed ważnym wyborem.”

Młodsza córka Joanny Koroniewskiej, 3-letnia Helena Dowbor trafiła do szpitala.

Joanna Koroniewska z Maciejem Dowborem ma dwójkę dzieci: Janinę (ur.2009) i Helenę (ur. 2018). Młodsza z córek musiała być hospitalizowana.

 

W piątek rano Koroniewska planowała pojechać do Łodzi. Była zaproszona na event pod hasłem See Blogers. Jak się później okazało, przyznano jej nagrodę Influencer Roku.

Niestety aktorka i influencerka musiała nagle zmienić plany. Do Łodzi pojechał Maciek Dowbor, a Joanna zajęła się Helenką:

 

Było poważnie. Jako matka stanęłam przed ważnym wyborem. Musiałam zostać.

 

w szpitalu – https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Dopiero dziś Joanna Koroniewska podała aktualne informacje dotyczące młodszej córeczki:

 

Mała śpi. Uspokajam wszystkich, że stan jest opanowany ale… nie było łatwo. I dlatego też tym bardziej taka decyzja musiała być podjęta.

 

Aktorka nie zdradziła, co takiego stało się małej Helence. Podziękowała jednak mężowi. Nawiązała do otrzymanej nagrody, której nie mogła odebrać osobiście:

 

I taka najważniejsza rzecz, ponieważ wiele nagród, któe dostaliśmy z Maćkiem, dostaliśmy razem. Ale też myślałam, że kiedyś nadejdzie taki moment, że będę mogła mojemu mężowi podziękować i dzisiaj tego nie zrobiłam…
Więc chciałam tutaj Maćku powiedzieć Ci, że im Cię dłużej znam tym więcej rzeczy w Tobie odkrywam, naprawdę… bardzo się cieszę, że jesteśmy razem

 

Skoro więc Joanna Koroniewska tyle miejsca poświęciła mężowi i otrzymanemu wyróżnieniu, to znaczy, że stan Helenki jest stabilny.

 

>>>Ola Szwed urodziła. Zobacz zdjęcia!

 

https://www.instagram.com/p/CQ29oN9F_gl/Komentarze