„Grzeczny” Andrzej Piaseczny przyjął zaproszenie do znanego programu. Zgadnij, co będzie robił w Polsacie!?

W czerwcu 2021 r. Andrzej Piaseczny dokonał coming outu, choć nie ujawnił się w pełni, bo w dalszym ciągu ukrywa swój związek i swego partnera.

Ujawnienie, że jest gejem sprawiło, że wokalista stracił pewne kontrakty. Tak najprawdopodobniej stało się ze współpracą z TVP w ramach programów The Voice of Poland. Innym jednak orientacja seksualne Piaska nie przeszkadza i zaproszono go do innego programu w stacji Polsat.

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Sam Andrzej Piaseczny tym razem postanowił być „grzeczny”:

 

Wiele razy proponowano mi udział w „Tańcu z gwiazdami”. Starałem się być gentlemanem, więc do tej pory bardzo grzecznie, ale jednak odmawiałem, bo nie umiem tańczyć. Tym razem postanowiłem być jeszcze grzeczniejszy niż dotąd i… przyjąłem zaproszenie 😉

– czytamy na profilu programu.

 

Tak więc Piasek wystąpi w programie „Tańcu z gwiazdami, Dancing with the Stars”, jednak nie będzie tańczył. Podobnie jak w TVP, także w Polsacie wystąpi w roli jurora.

 

Pewnie pomyślą Państwo, że ktoś kto sam nie umie tańczyć nie powinien kogoś oceniać, ale czy krytyk muzyczny musi sam umieć śpiewać? – pozwolę sobie na koniec zażartować. Postaram się być krytykiem srogim i łagodnym, zabawnym i bardzo serio. Jednym słowem myślę, że swoimi wypowiedziami, czasem z przymrużeniem oka, nie wystraszę tancerzy.

– uprzedza wokalista.

 

Widzowie i internauci tę informację przyjęli z mieszanymi uczuciami. Niektórzy się cieszą, inni uważają, że Piasek nie powinien być jurorem w TzG, a jeszcze inni martwią się, czy ma on zastąpić któregoś z dotychczasowych  jurorów.

A jakie jest Wasze zdanie? Będziecie oglądać Piaska w „Tańcu z Gwiazdami”?

 

Zobacz też: Andrzej Piaseczny pokazał teledysk do piosenki „Miłość”. To „patologia. Fuj.” – komentuje internauta.

 

https://www.instagram.com/p/CRs3A7yF8yt/



Komentarze