Małgorzata Rozenek pozuje nad jeziorem Lago Di Garda. „Uwielbiam Panią ale co Pani zrobiła z ta ręką i stopa 🤦‍♀️” – komentuje fanka.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan długo nie wysiedzieli w Polsce.

Cała rodzina dopiero co wróciła z podróży kamperem po Szwecji. Jednak zaraz po powrocie Małgorzata Rozenek poleciała do Mediolanu. Tym razem tylko z Radkiem i pieskiem o imieniu Francesca. Trójka dzieci i trzy buldogi zostały w Polsce.

 

Tak więc Małgosia i Radek spędzają czas we dwoje oraz z przyjaciółmi. Nie zabrakło też czasu na relaks nad położonym między Mediolanem a Wenecją jeziorem Lago Di Garda.

To z tego miejsca celebrytka opublikowała dwa zdjęcia na pierwszym jest razem z Radkiem i obejmuje męża za plecy. Jednak to druga fotografia przyciągnęła uwagę fanów.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Hahahah I tak to wygląda. My mamy kompleksy a celebrytki fotoshopy..

 

Uwielbiam Panią ale co Pani zrobiła z ta ręką i stopa 🤦‍♀️🤦‍♀️

 

Wszytsko fajnie pięknie ale po co ta kombinacja ze zdjęciami? Wygląda to okropnie!!!!

– pisały internautki.

 

I faktycznie, uważni obserwatorzy dostrzegą, że ręka i stopa celebrytki wyglądają dosyć dziwnie. Prawa dłoń ma malutkie, nieproporcjonalne paluszki. Stopa z kolei jest dziwnie wygięta, a śródstopie i pięta wyglądają jakby były wydęte.

Nie wydaje się by była to kwestia perspektywy z jakiej wykonano fotografię Małgorzaty Rozenek. A jak Wy sądzicie? Przeróbka czy to tylko kwestia ujęcia?

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/
https://www.instagram.com/m_rozenek/


Komentarze