Honorata Skarbek wystąpiła w znanym programie! Wiemy ile zarobiła! SPADNIECIE z krzeseł!

Honorata Skarbek wcześniej znana jako Honey od kilku lat jest idolką młodego pokolenia. Na swoim koncie ma już sporą ilość hitów, a także kilka płyt. Ostatnio jednak nie zajmuje się tak często muzyką jak kiedyś. Niedawno pojawiła się również w znanym programie. Zdradziła także ile zarobiła. Kwota powala! 

Kariera Honoraty Skarbek znanej wcześniej jako „Honey” rozpoczęła się w 2010 roku kiedy to udało jej się wydać pierwszy singiel „No one.” Kolejne single zdobywały coraz to większą popularność, a singiel „LalaLove” w wersji anglojęzycznej zaczął być grany w rozgłośniach radiowych również poza granicami kraju. Od tego czasu Honorata Skarbek stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia.

Ostatnio jednak postanowiła zrezygnować ze współpracy z wytwórnią Magic Records i rozpocząć współpracę z wytwórnią MyMusic. Niedawno wydała nowy singiel wraz z teledyskiem pt. „Perseidy.”

Pomimo, iż zasięgi Skarbek na YouTube znacznie się zmniejszyły ostatnio pojawiła się w programie „Antything goes” w TVP. W najnowszym wywiadzie pewna dziennikarka zapytała Skarbek, czy to prawda, że otrzymała za odcinek 12 tysięcy złotych. Co ciekawe okazuje się, że suma była znacznie wyższa niż wydawało się to innym.

Za 12 tysięcy to bym nie poszła. Dostałam więcej

-powiedziała Honorata Skarbek.

Co sądzicie na temat tej kwoty? Jesteście nią zaskoczeni, czy raczej spodziewaliście się, że odcinek może kosztować więcej niż 12 tysięcy?

 

Komentarze