HOT! Katarzyna Zielińska opublikowała zdjęcie swojej metamorfozy! CO ZA ZMIANA!

Katarzyna Zielińska upubliczniła dwa zdjęcia, na których widać jej znaczącą metamorfozę. Fotka szybko dotarła do ogromnej ilości użytkowników Instagrama i wzbudziła stan zaszokowania wśród internautów…

Katarzyna Zielińska jest aktorką. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w serialu „Zawsze warto”, który otrzymał Telekamerę „Tele Tygodnia” 2020. Kasia była też uczestniczką „Jak oni śpiewają”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Tańca z Gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ponadto była kapitanem w „Kocham cię, Polsko” i „To był rok” oraz jurorką „Bitwy na głosy”.

Oba zdjęcia opublikowane przez aktorkę ukazują pewien proces jej zmian na przestrzeni lat. Kiedy zaczęła błyszczeć na ekranach naszych telewizorów była dojrzewającą aktorką, która z „brzydkiego kaczątka” przekształciła się w pięknego łabędzia, którego widok nas zachwyca. Dziś Katarzyna jest mamą, dojrzałą aktorką i z pewnością piękną i zgrabną kobietą. Zdjęcie pierwsze jest z roku 2009, natomiast drugie – z 2019 roku. Jedyną niezmienną cechą aktorki są ogniste rude włosy, które zawsze ma krótko ścięte.

Nie obyło się bez komentarzy internautów, jak i wielbicieli aktorki!

Na obu zdjęciach piękna kobieta 🧡

Pani jest jak wino! 😍

Petarda kobieta bez znaczenia kiedy! Uwielbiam za całokształt 💛

piekna w każdej… Dekadzie! 🔥😍🙌

Wow 😱😱😱 jaka różnica! Niesamowite! ❤️

Fot. instagram.com/katarzynazielinska

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Nie żyje słynny polski aktor! W stanie ciężkim trafił do szpitala z powodu…Komentarze