Ile gwiazdy potrzebują na życie? 40 tys. zł. to ascetyczny poziom?!

O zarobkach gwiazd krążą prawdziwe mity, często też trudno jest ustalić ich przychody, bo znane osoby mają pieniądze z kilku źródeł.

Po pierwsze z pracy np. w telewizji czy w filmie, po drugie z udziału w reklamach, po trzecie z reklam w social mediach, a także z różnych dodatkowych zleceń, jak prowadzenie koncertów czy eventów. Wiele gwiazd i celebrytów zakłada też własne firmy, oferując produkty czy usługi.

I w zależności od tych dochodów, zazwyczaj kształtują się wydatki na życie. A ile gwiazdy potrzebują miesięcznie na życie?

 

https://tezdjecia.pl/

 

Jak podaje Plejada, niektóre sławy mają umiarkowane potrzeby. Jessica Ziółek czyli była partnerka Arkadiusza Milika jest w stanie przeżyć za 10 tysięcy.

Aktor, piosenkarz i juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Paweł Domagała stwierdził, że na szczęśliwe życie wystarczy mu 12 tysięcy złotych miesięcznie.

 

Były piłkarz, Tomasz Hajto ma większe potrzeby i w miesiąc wydaje 40 tysięcy złotych. Podobnie aktor – Tomasz Karolak. Nieco wyższe oczekiwania ma pasjonatka podróży Anna Wendzikowska:

 

Żeby mi było tak luźno, fajnie, żebym mogła sobie pozwolić na podróże i utrzymanie moich dzieci, to 40-50 tysięcy miesięcznie

– powiedziała u Żurnalisty.

 

Na koncie ma 2 MILIARDY! Dlaczego Rafał Brzoska ucieszył się z batoników?

 

Ale to nie koniec. Jak się okazuje, wyższy poziom wydatków deklaruje Allan Krupa i Donatan.

 

Myślę, że 100 tys., no jakby to jest takie bardzo optymalne. To już można żyć spokojnie i sobie odkładać

– powiedział syn Edyty Górniak.

 

Natomiast Donatan komentując wywiad z Tomaszem Hajto, stwierdził, że 40 tysięcy złotych to asceza [dobrowolne wyrzeczenie się pewnych dóbr, wartości i aktywności]:

 

Ja niestety jeszcze nie mogę zejść do tak ascetycznego poziomu, jak 40 tys. zł miesięcznie, ale ten artykuł skłonił mnie do refleksji i próby optymalizacji poziomu życia przynajmniej do 100 tys. zł miesięcznie. Jak to się mówi – małymi kroczkami do dużych zmian.

 

Z czego wynika, że twórca hitu „My Słowianie” wydaje grubo ponad sto tysięcy złotych na miesiąc.

 

Dominika Chorosińska zadrwiła z Szymona Hołowni! „Masz talent” krzyczała!

 

źródło/cytaty: plejada

Komentarze