Pani Henia od Burgera Drwala przysłużyła się McDonald’s!? Zaskakujący efekt historii!

Kilka dni temu reporter serwisu Goniec.pl przeprowadzał sondę uliczną i poczęstował seniorkę – panią Henię – kultową kanapką z McDonald’s czyli Burgerem Drwala.

83-latka stwierdził, że kanapka jest pyszna, ale jej nie stać na takie danie. Z dalszej rozmowy reporter dowiedział się, że seniorka jest emerytowaną nauczycielką i razem z chorym synem utrzymuje się z emerytury wynoszącej 2200 zł.

Historia pani Heni poruszyła internautów i przyniosła zaskakujące efekty!

 

screen – https://www.youtube.com/watch?v=Bf-vGs3cxnQ

 

Po pierwsze zorganizowano zbiórkę na leczenie syna emerytki i na dzień dzisiejszy zebrano już ponad pół miliona złotych.

Jednak druga sprawa jest bardziej frapująca. Otóż dzięki historii pani Heni, Burger Drwala, który jest bardzo niezdrowym produktem, urósł do rangi rarytasu.

Przypomnijmy, że ta kanapka z McDonald’s ma aż 915 kcal. Jest to więc połowa dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla kobiety. Zawiera też aż 52 gramy tłuszczu, więc to raczej „śmieciowe” jedzenie, niż element zbilansowanej diety.

 

Dominika Chorosińska zadrwiła z Szymona Hołowni! „Masz talent” krzyczała!

 

Tymczasem dzięki pani Heni, McDonald’s dostał świetny PR i mnóstwo darmowej reklamy. Jednak część osób pod nagraniem z emerytką zwracała uwagę na to, że hamburgery to nie jest zdrowa żywność:

 

Moi Drodzy!
Przede wszystkim to jest trucizna!
A następne to tak, macie racje, bardzo szkoda Tej Pani!
Duuużo zdrowia dla Pani!!!!

 

Żal mi Pani ale ja tych pyszności za darmo nie chce a stać mnie.

 

Czystość umysłu i żywotność tej Pani to między innymi efekt tego, że nie je takich „kanapek”.

 

Panie redaktorze kochany. Porównując ceny z 2013r z rokiem bieżącym,w kontekście drożyzny,należy pamiętać,że w roku 2013,czyli 10lat temu, minimalna stawka godzinowa brutto wynosila 9,09zł. Aktualnie jest to 23,5zł. Czy zatem cena tego gówna w bułce jest w jakiś sposób radykalnie inna niż 10 lat temu?

– komentowali.

 

Nagranie poniżej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Bf-vGs3cxnQ

Komentarze