Iwona Węgrowska wyjawiła INTYMNĄ TAJEMNICĘ ZE SWOJEJ SYPIALNI!

Iwona Węgrowska wyjawiła INTYMNĄ TAJEMNICĘ ZE SWOJEJ SYPIALNI! Znana wokalistka zachęca Polaków, by uprawiali seks… nawet kilka razy dziennie. 

Iwona Węgrowska wyjawiła INTYMNĄ TAJEMNICĘ ZE SWOJEJ SYPIALNI!

Urodzona w Żorach 37-letnia wokalistka i autorka tekstów postanowiła ujawnić sekret związany z jej życiem seksualnym. Jakiś czas temu ogłosiła, że seks z jej życiowym partnerem przynosi jej ogromną satysfakcję. Mimo, że kilka miesięcy temu artystka i jej partner przechodzili burzliwy kryzys, para próbuje naprawić swoje relacje. Według Węgrowskiej jednym z najważniejszych aspektów związku jest seks!

„Jest ogień. Nie zniósłbyś innego mężczyzny, a ja innej kobiety przy tobie(…)Jest gorzej niż było, gdy byliśmy razem! Więc lepiej bądź przy mnie, a ja będę przy tobie. Najwyżej się kiedyś pozabijamy! Cholera go wie, co będzie, ale teraz jest chemia. Nasz seks jest cudowny” – wyznała szczerze Iwona Węgrowska za pośrednictwem sieci. 

Zobacz: JUŻ JEST zwiastun filmu „Zenek”! Internauci nie kryją…

W trakcie rozmowy z dziennikarzami Super Expressu gwiazda przekonywała, że seks na zgodę również jest czymś wyjątkowym, ponieważ ludzie działają wówczas w przypływie emocji. Takie zbliżenie jest bardzo namiętne zdaniem Węgrowskiej. 

– Rzeczywiście, seks na zgodę jest cudowny. Gdy w ludziach buzują emocje, jest namiętnie, a wszystkie problemy często idą w zapomnienie(…)Ale ważne jest, żeby seks uprawiać nie tylko na zgodę. Powinniśmy to robić codziennie. A nawet kilka razy dziennie! – przekonuje artystka. 

 

Źródło: Super Express

Zobacz: GWIAZDA DISNEYA zachwyca swoim ciałem! „Zrobiło się gorąco”!Komentarze