areszcie śledczym powitanie

„J***ć cię k***o!”, „Wieszaj się!” – tak więźniowie powitali w areszcie oskarżonego o mord na 10-letniej Kristinie. [VIDEO +18]

Jakub A. jest podejrzany o zamordowanie i zbezczeszczenie zwłok 10-letniej Kristiny z Mrowin. Do zbrodni doszło w ubiegły czwartek. Teraz w Internecie pojawił się film pokazujący przyjazd konwoju z oskarżonym i jego „przywitanie” w areszcie śledczym w Świdnicy. Więźniowie szybko dowiedzieli się, kto do nich przybywa. I głośno dali znać, co o tym myślą!

Film pojawił się na koncie YouTube Michała Rzetelskiego. Gwar i hałas robiony przez więźniów był doskonale słyszalny poza murami. Wśród najgorszych wyzwisk było mnóstwo gróźb pod adresem oskarżonego. Przechodnie znajdujący się na ulicach okalających areszt nie wiedzieli, co się dzieje. Bunt osadzonych?

ZOBACZ TEŻ: Nowa teoria nt. tajemnicy lotu MH370. „Pasażerowie mieli łagodną śmierć”

 

Po takim powitaniu władze więzienne stwierdziły, że Jakub A. musi zostać przeniesiony do innego aresztu. Nadano mu status więźnia niebezpiecznego i przewieziono do innego zakładu. Ze względu na jego bezpieczeństwo, przedstawiciele Służby Więziennej nie informują gdzie przebywa morderca. Wiemy tylko, że osadzono go w jednoosobowej, monitorowanej celi.

 

Jakub A. jest oskarżony o okrutny mord na 10-letniej dziewczynce, której zadał kilkadziesiąt ciosów nożem i upozorował gwałt, aby zmylić policję i skierować ją na trop pedofila. Wcześniej podżegał do morderstwa inną osobę. Grozi mu dożywocie.

 

 

Komentarze