Jennifer Aniston zaszczepiona! Opowiedziała jak się czuję!

Jennifer Aniston nie należy do antyszczpionkowców. Sama również angażuje się w pomoc krajom najbardziej dotkniętym COVID-19. Ostatnio dodała post na swoim Instagramie, w którym opisała to, jak się czuje i zachęciła obserwujących do pomocy potrzebującym.

Jennifer Aniston-52 – letnia amerykańska aktorka i producentka filmowa jest znana przede wszystkim z roli w sitcomie „Przyjaciele”. Za nią również dostała nagrodę Emmy i Złoty Glob.  Celebrytka ostatnio poinformowała na portalu społecznościowym o tym, iż przyjęła dwie dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Aktorka przyznała, iż czuje się całkiem dobrze. W zamieszczonym poście wyraziła także wdzięczność za tę możliwość:

 Mamy ogromne szczęście i przywilej, że mamy teraz dostęp do szczepionek Covid-19 w USA. Niestety, nie wszędzie tak jest, a jak wiemy, zdrowie jednego z nas wpływa na nas wszystkich.

Aktorka w swoim poście zachęciła również do pomocy w walce z koronawirusem:

Z myślą o tych, którzy nie mają lub nie będą mieli okazji zaszczepić się i przytulić swoich przyjaciół i rodziny. Zobacz więcej w bio, aby dowiedzieć się, jak pomóc tym, którzy tego potrzebują.

Do powyższych wypowiedzi dodała bardzo wymowne zdjęcie. Bowiem na fotografii znajduje się sama Jennifer, która jest ubrana w czarne spodnie i bluzkę o tym samym kolorze. Dużym kontrastem jest białe tło ściany. Gwiazda stoi w charakterystycznym rozkroku z rozłożonymi rękoma. Twarz z kolei została zasłonięta przez włosy.

Jak widać większość gwiazd promuje szczepienia na swoich profilach. Są co prawda też takie, które uważają COVID-19 za wymyśloną pandemię, jednak tych jest zdecydowanie mniej.

A czy taka reklama szczepionek  was przekonuje? Czy wy zamierzacie się zaszczepić? Dajcie znać.

Źródło: Instagram, Jennifer Aniston

Źródło: Instagram/Jennifer Aniston

Komentarze