Najpierw onkologia, teraz TO! Joanna Krupa przekazała smutne wieści na temat męża!

Joanna Krupa i Douglas Nunes małżeństwem są od 2018 roku i mają jedno dziecko – urodzoną w 2019 roku Ashę Leigh Nunes.

Modelka i jurorka „Top Model” swoje życie dzieli między Polskę, a Stany Zjednoczone. Niedawno też pojawiły się informacje, że Joanna Krupa chce kupić dom w Polsce, by spędzać tu połowę roku. Tymczasem pod koniec lutego 2023 r. Douglas Nunes trafił na onkologię. Przedsiębiorca zamieścił niepokojący wpis. Nie ujawnił jednak, czy były to badania kontrolne, czy też jest w trakcie leczenia.

Dziś jednak na profilu modelki pojawiła się smutna informacja.

 

https://www.instagram.com/joannakrupa/

 

Gdy Krupa komentowała ewentualny zakup domu w Polsce, o swoim mężu wyrażała się jako o „ojcu jej dziecka”. To wywołało spekulacje dotyczące na przykład rozwodu.

 

Niestety potwierdziły się smutne przypuszczenia, bo jurorka „Top Model” potwierdziła rozstanie z mężem.

 

Na razie jednak ma to być separacja:

 

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód.

– napisała na instagramie.

 

Co ciekawe, sama Joanna wkrótce ma prowadzić program dotyczący par z długim stażem. Celem programu jest ożywienie związków, do których zakradła się nuda i rutyna.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Komentarze