Joanna Krupa WYZNAŁA jak naprawdę mąż traktuje ich DZIECKO!

Joanna Krupa wprost o mężu. Zdradziła wszystkie szczegóły.

Joanna Krupa na początku listopada została mamą. Podczas rozmowy w”Dzień dobry TVN” opowiedziała Małgorzacie Ohmie o tym, jak para radzi sobie z wychowywaniem dziecka.

– Nie jest lekko. Jest większy stres, bo jest jeszcze mała. Jest dużo zmian w naszym życiu – mówiła Krupa.

– Ale widzę, jak on się przy niej zachowuje, to jest przepiękne i to kocham. I myślę, że on też powie ci, jak strasznie jestem zaangażowana. Myślę, że on uwielbia to, jak szybko sobie poradziłam jako matka, że jest dumny z tego powodu. Ale nie będę kłamać, jest stresująco – dodaje.

Krupa ujawniła ponadto, że w trakcie porodu był z nią nie tylko mąż, ale także siostra oraz mama. Douglas cały czas trzymał ją za rękę. Okazał się być wielkim wsparciem.

– Pierwsze 35 minut miałam znieczulenie, ale widocznie lekarz zdecydował, że za wolno to wszystko idzie i zdecydował, żeby zmniejszyć to znieczulenie i wtedy największy ból na świecie, ale jak ona już była na moich piersiach, to ja byłam w niebie. To był najpiękniejszy moment mojego życia – dodała Asia.

Joanna Krupa nie ukrywa, że poznając Douglasa Nunesa wiedziała, że to będzie ojciec jej dzieci. Podobne myśli miał małżonek polskiej modelki. Para bardzo chciała mieć potomstwo, więc szybko podjęła decyzję o założeniu rodziny. W rok udało im się przejść okres znajomości, narzeczeństwa i wziąć ślub.

-Czuję się super. Niektóre noce rzeczywiście są nieprzespane, ale ona daje mi taką radość, że nie jest to ważne. Powolutku też wracam do trybu pracy – powiedziała Małgorzacie Ohme.

Fot. YouTube

Komentarze