Opozda nie wytrzymała! „ty już dobrze wiesz, że nie chodziło o testy na marihuanę… „

Od czasu porzucenia jej przez Antka Królikowskiego w lutym 2022 r. Joanna Opozda starała się powstrzymywać od komentowania swojej relacji z mężem.

Kilka razy jednak zabrała głos, jak miało to miejsce w sprawie alimentów czy też odwołania chrzcin Vincenta. Wczoraj też Królikowski sprowokował Joannę Opozdę do zabrania głosu w jego sprawie.

Chodzi oczywiście o prowadzenie przez aktora pojazdu pod wpływem środków odurzających, za co aktorowi postawiono zarzut.

Próbując uwiarygodnić swoje zeznania Antoni stwierdził, że jego żona była przeciwna stosowaniu medycznej marihuany. I w czasie gdy byli jeszcze razem, zobowiązał się, że nie będzie jej zażywał. Za każde naruszenie tej zasady miał zapłacić Joannie 15 tysięcy złotych, a w swoich zeznaniach przyznał, że taką kwotę wpłacił 3 razy.

 

W trosce o ratowanie małżeństwa z matką mojego dziecka, podpisałem nawet oświadczenie, że za każdorazowe wykrycie THC w moim organizmie zapłacę 15.000 zł. co też trzykrotnie uczyniłem.

– czytamy w zeznaniach.

 

Opozda jednak przedstawia nieco inną wersję.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/?hl=pl

 

34-letnia aktorka wczoraj w nocy opublikowała obszerny wpis (który szybko usunęła). Opozda potwierdza, że Królikowski miał jej płacić po 15 tysięcy złotych, jednak wcale nie za używanie medycznej marihuany. Kobieta sugeruje, że chodziło o nie-medyczne narkotyki.

 

…mieszasz mnie znowu w te rozgrywki i upubliczniasz, w jaki sposób starałam się walczyć z twoim nałogiem, że robiłam ci testy i ty już dobrze wiesz, że nie chodziło o testy na marihuanę… To już jest inna sprawa*

 

I dodała:

 

Życzę Ci dobrze, ale jestem na takim etapie, że nie obchodzisz mnie ani Ty ani Twoje „medyczne” skręty. Jak wiesz, wszystkie sprawy przekazałam prawnikom. Niech sąd zdecyduje, co dalej. A Ty, skoro nie pomagasz, nie utrudniaj nam życia*

 

W dalszej części wpisu czytamy, że Antek w dalszym ciągu nie płaci alimentów, a syna nie widział od trzech miesięcy. Aktorka zaapelowała też do Królikowskiego, by nie mieszał jej w jego sprawy i problemy „bo to wszystko kiedyś odbije się na TWOIM SYNU”.

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/?hl=pl

 

 

*cyt. pudelek

Komentarze