Ruda z Red Lips nęci kroczem i piersiami! Jest ubrana tylko w…

Joanna Lazer zszokowała fanów. Opublikowała fotkę, na której nęci kroczem i piersiami. Ubrała się tylko w… To zdjęcie jest niezwykle gorące!

Na fotce stoi w mieszkaniu. Ma na sobie tylko bieliznę. Nęci kroczem i piersiami. Ubrała ciekawie wyglądający kapelusz. Wyeksponowała też swoje intrygujące tatuaże. Przy okazji zabrała głos w sprawie kwarantanny.

Zobacz także: Ruda z Red Lips kusi ciałem w samej bieliźnie! Robi się gorąco!

– Ja siedząca od 2.10 na kwarantannie 🙈

Najpierw co prawda była prawie trzytygodniowa samoizolacja z mikrowyjściami z psem, a teraz mam to już poważniejsza sprawa z dozorem sanitarnym 🙈🙈 jeszcze nigdy nie czułam się tak zaopiekowana przez system 😂😂😂

PS. Sięgam już granic wytrzymałości! Trzymajcie kciuki… jeszcze 3 dni – napisała.

Ruda jest zadowolona. Uśmiecha się do fanów. Ma rozpuszczone, wyprostowane włosy. Postawiła na bardzo delikatny makijaż.

Niesamowicie rozgrzała internautów!

Co na to fani?

Dasz rade teraz to z górki 👍👍👍💪💪😂😂😂👋👋👋👋

Masakra przecież to zwariować idzie 😂 Tyle już wysiedziałaś, dasz radę! Powiedzmy, że to jeszcze TYLKO 3 dni… Lepiej brzmi 🙈

Już bliżej niż dalej 😂❤️

Co za kobieta, co za dziewczyna toż to Ruda swoje ciało wygina, normalnie same zalety z Nią zawsze są fajne balety, musisz ją poznać osobiście to jest jedyne wyjście🔥😄😃

Myślałem ze to Abażur na głowie 😂😂😂 hahahah, a to kapelusz

Fot. Instagram

Joanna Lazer to piosenkarka i autorka tekstów. Była modelką. Występowała jako wokalistka w zespołach Aisha i Delfin oraz Energy. Od 2010 jest związana z grupą Red Lips. której jest współzałożycielką.

Była uczestniczką „Twoja twarz brzmi znajomo”, jurorką w „Śpiewajmy razem. All Together Now” i uczestniczką „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Prowadziła program „Randka z nieznajomym”.

Zobacz także: Joanna Moro z głębokim dekoltem filozofuje na Instagramie! Niezwykle GORĄCA fotka!

Fot. InstagramKomentarze