Karygodne zachowanie. Kobieta zrobiła TO w kościele! (VIDEO)

Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach opublikowała nagranie z mszy z czwartku – 19 stycznia 2023 r.

Na nagraniu widać, jak jedna z kobiet podczas nabożeństwa zrobiła coś karygodnego!

 

screen – https://www.facebook.com/Sanktuarium.Bozego.Milosierdzia

 

Kamera monitoringu zarejestrowała, co działo się w kościele. W czasie mszy, część osób podeszła do ołtarza, by przyjąć komunię.

 

Jedna z parafianek wierząc, że w świątyni nie stanie się nic złego, pozostawiła na ławce torebkę. I tak gdy starsza pani przyjmowała komunię, pewna młoda kobieta zbliżyła się do ławki, sięgnęła po należącą do seniorki torebkę. Zdobycz założyła sobie na rękę i wyszła jak ze swoją.

 

UWAGA.UWAGA.UWAGA.
W dniu 19.01.2023r czwartek podczas Mszy Świętej o godz 12:00 w momencie komuni młoda kobieta wykorzystując moment ukradła z ławki torebkę i wyszła zabieracjac portfel z pieniędzmi i dokumentami. Torebkę bez portfela pozostawiła w przedsionku na stoliku.
Jeżeli ktoś rozpoznaje kobietę z nagrania monitoringu prosimy o kontakt z parafią lub z jednostką policji.

– napisano na profilu Parafii.

 

I tak jak parafianka, nie spodziewała się, że zostanie okradziona w kościele. Tak samo złodziejka nie spodziewała się, że zostanie nagrana. Ponieważ na filmie jest dobrze widoczna, prawdopodobnie szybko zostanie zidentyfikowana.

 

Film poniżej.

 

>>>Zatrzymali się na autostradzie. Trudno uwierzyć, CO robiła kobieta na poboczu!

 

screen – https://www.facebook.com/Sanktuarium.Bozego.Milosierdzia

 

screen – https://www.facebook.com/Sanktuarium.Bozego.Milosierdzia

 

Komentarze