Katarzyna BOSACKA wraca do TELEWIZJI! Będzie prowadzić…

Katarzyna Bosacka dała się poznać jako specjalistka od zdrowego żywienia.

W telewizji TVN Bosacka prowadziła dwa programy „Wiem, co jem” oraz „Wiem, co kupuję”. Jednak w czerwcu 2019 roku, stacja zakończyła współpracę z prezenterką.

Nowy pomysł

Wówczas Katarzyna Bosacka postanowiła założyć własny kanał na YouTube. Nazywa się on EkoBosacka i w swoim autorskim programie specjalistka od spraw żywieniowych i domowych udzielała Polakom dobry rad. Na przykład jak wybrać dobry chleb i jak nie marnować pieczywa >>>zobacz TUTAJ

Powrót ale do nowego miejsca

Teraz pani Kasia ogłosiła swój powrót do telewizji. Jednak nie przeprosiła się ze swoją dawną stacją i nie będzie to TVN! Jak pisze sama Bosacka na instagramie:

„Drodzy hejterzy! Jeśli według was powinnam siedzieć w kącie i udawać, że mnie nie ma, to sami sobie w nim siedźcie! Tak, wracam do telewizji j to nie byle jakiej”

Nie byle jaka telewizja!

Do jakiej stacji przechodzi Bosacka? W jakiej telewizji będzie pracować? Jak się okazuje będzie to stacja TTV. Znana z takich programów jak „Królowe życia” czy „Googlebox”. Teraz dołączy ramówki TTV dołączy nowa audycja pt. „DeFacto Bosacka”. Jak czytamy na stronie internetowej wspomnianej telewizji:

„Program „DeFacto Bosacka” odkryje w jaki sposób możemy na co dzień poprawiać jakość swojego życia. Formuła będzie pełna zaskakujących i nieoczywistych statystyk dotyczących każdego z nas. (…)

W wiosennej ramówce program będzie można oglądać 3 razy w tygodniu – od poniedziałku do środy.”

Zobacz też: Monika ZAMACHOWSKA nadal BEZ pracy! Żyje tylko z…

Program DeFacto Bosacka

Sądząc po opisie programu, który będzie prowadzić Katarzyna Bosacka, jest to zupełnie nowy format. I sama audycja znacznie różnić się będzie od tego, czym wcześniej zajmowała się pani Kasia:

„Naukowcy szacują, że 50% osób po 30-stym roku życia cierpi z powodu bezsenności. Mało kto wie, że 100 lat temu średnio spaliśmy 9 godzin, teraz tylko… 6. Z kolei nasze stopy wykonują 10 milionów uderzeń o podłoże w ciągu życia, a na odzież (w tym buty) wydajemy około 50 miliardów złotych rocznie. To niemało, prawda? Każdego roku do mórz i oceanów trafia około 8 milionów ton plastiku, tygodniowo zjadamy go tyle, że starczyłoby na wyprodukowanie… karty kredytowej. Co na to wszystko dziennikarka Katarzyna Bosacka?

Jak widać, można liczyć na sporą dawkę ciekawostek, więc program DeFacto Bosacka zapowiada się interesująco.

Zobacz FOTO: Fani skrytykowali dziennikarkę POLSATU za odchudzoną FIGURĘ!

fot. https://www.instagram.com/katarzynabosacka/

cyt. ttv

Komentarze