Kiedy skazaniec usłyszał wyrok nie mógł powstrzymać łez. Za popełnione zbrodnie grozi mu (…)!

36-letni  David McCutcheon został aresztowany przez policję z amerykańskiego stanu Oregon Mężczyzna dopuścił się przerażającej zbrodni jaką było wykorzystanie nieletniej dziewczynki. Wszystko na to wskazuje, że podejrzany wielokrotnie gwałcił swoją ofiarę i robił to, co najmniej od kilku lat!

Mężczyzna wpadł w minionym tygodniu i został zatrzymany przez policję. 36-latek przebywa obecnie w więzieniu stanowym hrabstwa Lane w Oregonie. Przeciwko oskarżonemu zbierane są dowody i toczy się postępowanie. David McCutcheon został już przesłuchany przez śledczych i postawiono mu wstępne zarzuty. Kiedy zwyrodnialec usłyszał karę jaka może grozić mu za wielokrotne wykorzystanie nieletniej kompletnie się rozsypał i rozkleił. Śledczy twierdzą, że między mężczyzną, a jego ofiarą mogło dojść do nawet kilkuset zbliżeń.

 

 

ZOBACZ:Kiedyś ważyła ponad 100 kg i wstydziła się wyjść na ulicę! Przeszła spektakularną metamorfozę!

 

 

Póki co oskarżony uparcie twierdzi, że jest niewinny, a cała sprawa to wielka mistyfikacja. Za przestępstwo, którego się dopuścił prokurator żąda kary 2750 lat więzienia. Argumentem ma być wiek nieletniej i czyny 36-latka. Mężczyzna bez żadnych skrupułów znęcał się i przez kilka lat wykorzystywał bezbronne dziecko co zostawiło ogromne piętno na jego psychice.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Lekarze alarmują! STRES we wczesnym okresie życia może ZWIĘKSZAĆ RYZYKO…

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 

 Komentarze