Rusin drwi z polskich piłkarzy! O TO zaapelowała do do trenera Santosa?!

Tuż przed meczem Polska – Albania (dziś tj. 27.03.2023 g. 20.45) Kinga Rusin drwi z polskiej kardy. W zabawny sposób wytknęła im przesadne lansowanie się.

Obecnie dziennikarka przebywa we Florencji i z tego właśnie miasta wystosowała swój wniosek do trenera Santosa. O co poprosiła?

 

https://www.instagram.com/kingarusin/

 

Kinga Rusin do reprezentacji Polski!

 

Na początku swojego wpisu dziennikarka zadrwiła z polskich piłkarzy i tego, że obnoszą się ze swoim bogactwem. Wydaje się więc, że większą wagę przykładają do markowych strojów niż do treningów.

 

Jak podawał Fakt, jeszcze 19 marca 2023 r. dali oni:

 

…prawdziwy popis swoich modowych możliwości. Jan Bednarek niósł na plecach plecak marki Goyard za około 26 tysięcy zł. Do kompletu miał niewielką torebkę z tej samej kolekcji za ponad 5 tysięcy zł. Na nogach prezentował dumnie buty francuskiego domu mody Louis Vuitton za 5,5 tys., zarzucił też na siebie bluzę Leon Dore wartą 1150 zł. Jego stylizacja to łącznie bagatela 36 tys. zł.*

 

>>>Burgery z robakami w znanej sieci! „To jest obrzydliwe” [FOTO]

 

Nawiązując do takiego zachowania, Rusin napisała:

 

Szanowny Panie trenerze Santos, uprzejmie proszę o powołanie mnie do piłkarskiej reprezentacji Polski. Uważam, że spełniam najważniejsze kryteria (nerka LV✔️,
spodnie z dyskretnym 😜 logo✔️, nietanie sneakersy✔️, odpowiednie okulary, biżuteria i zegarek do kompletu✔️).

 

https://www.instagram.com/kingarusin/

 

Dziennikarka lepsza niż piłkarze?

 

Poprzedni mecz Polacy przegrali z Czechami 1:3. Tymczasem dziennikarka zapewnia:

 

jestem całkiem skuteczna zarówno w obronie, jak i w ataku, a po ostatnich treningach narciarskich widać u mnie mocny „ciąg na bramkę”. Najważniejsze jednak, że mam serce do walki i dla Polski zawsze będę grać bez premii z naszych podatków.

 

I dodała:

 

Co prawda tak się zmęczyłam ostatnim meczem, że udałam się na „Zasłużony Odpoczynek” do Florencji, ale, jakby co, zdążę jeszcze na dzisiejsze spotkanie z Albanią 😁. Czekam i pozdrawiam. K.

 

Metka goni metkę

 

Internauci w pełni zgadzają się z przytykiem, jaki pojawił się w poście Kingi Rusin. Uważają, że zachowanie piłkarzy jest zupełnie nie na miejscu:

 

Dobre i w punkt 😂😂😂-o tym samym pomyślałam gdy przegrali – wyłonił mi się obraz , gdy szli do hotelu -metka goniła metkę 😮-kto tam myślał o meczu 😢

 

Trafne 👏 Nasi piłkarze zapomnieli o głównej ich miłości 😞do piłki … a nie luksusowego życia … gdyby nie piłka to niestety nie dali by rady …

 

👏 Te zdjęcia naszych piłkarzy w sieci, od lat, ubranych w luksusowe ciuchy, buty i dodatki, z wielkimi logo, do tego auta za milion, 1, 5 – to jest absolutnie DNO . DNO zwłaszcza w dzisiejszych trudnych i nieprzewidywalnych czasach.

– pisano pod postem.

 

Zapewne jednak, gdyby Polacy wygrali z Czechami nikt nie miałby im za złe markowych metek. Ciekawe, jak wypadną na dzisiejszym meczu i jakie to wywoła reakcje!

 

>>>Pojechała do domu Wielkiego Brata. W sypialni zobaczyła coś okropnego!

 

*cyt. fakt.pl

Komentarze