Kobiety są w szoku! Po szczepionce ich piersi się powiększyły!

W Stanach Zjednoczonych i Australii zaniepokojone kobiety zaczęły się zgłaszać do lekarzy. Panie podejrzewały u siebie nowotwór z uwagi na powiększenie piersi.

Jak się jednak okazało, „winna” była przyjęta szczepionka przeciwko koronawirusowi. Większość osób po przyjęciu szczepienia ma różne skutki uboczne. Przede wszystkim jest to bolesność i spuchnięcie ramienia, ale też gorączka, dreszcze, senność, osłabienie czy wymioty. Teraz do tych objawów dołączyć należy powiększone piersi.

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Taki efekt zaobserwowano po przyjęciu szczepienia firmy Pfizer. Obecnie zagraniczne media informują o tej sprawie, by uświadomić i uspokoić kobiety. Większy rozmiar biustu jest bowiem efektem powiększenia węzłów chłonnych. Panie jednak nie mogą wyjść z podziwu i piszą na Twitterze:

 

Naprawdę myślałam, że wszyscy którzy mówią o swoich rosnących cyckach po wstrzyknięciu Pfizera, żartowali, ale nagle żadne ubrania nie pasują do mojej klatki piersiowej 😁😁😁😁😁

OMG, w końcu dostałam piersi PFIZER’a

Pfizer zrobił mi większe cycki,
wezmę jeszcze jedną lub dwie dawki

 

Mniej zadowolone są kobiety ze sporym biustem. Jednak zarówno w przypadku jednych jak i drugich sprawa jest jasna – obrzęk nie jest efektem stałym. To tylko reakcja na przyjętą szczepionkę. Efekt powiększenia piersi po pewnym czasie powinien minąć.

 

 

 

https://twitter.com/bethanysmm/status/1420055779416186883Komentarze