Kolejna AFERA ze szczepieniami! Czy ktoś nad tym panuje?

Jest kolejna afera ze szczepieniami! O co chodzi? Czy ktoś jeszcze nad tym panuje?

Szczepienia budzą duże emocje. Teraz pojawiły się kolejne wątpliwości? W czym rzecz? O co chodzi? Okazuje się, że pewna grupa osób nie może dostać szczepionki. Powód jest zaskakujący!

– Skoro dzwonię na infolinię w celu zarejestrowania na szczepienie to znaczy, że mam wolę zaszczepienia się i wcześniejsze wyrażenie chęci nie powinno mieć tu znaczenia – opisuje jedna z osób.

Zobacz także: Będzie GIGANATYCZNE wsparcie dla działaczy OPOZYCJI! Jest decyzja!

Chodzi o osoby w wieku 40-59. Mówią, że mają utrudniony dostęp do szczepień, gdyż od stycznia do marca nie zgłaszały takiej chęci.

– Czy uzyskanie skierowania na szczepienie osób z tej grupy wiekowej jest obecnie warunkowane zgłoszeniem gotowości poddania się szczepieni? – pyta Rzecznik Praw Obywatelskich.

Takim osobom ma odmawiać się skierowania na szczepienie!

RPO wysłał już pytania do Departamentu Zdrowia Publicznego Ministerstwa Zdrowia. Miejmy nadzieję, że szybko dowiemy się, jak wygląda sytuacja.

To kolejne zamieszanie ze szczepionkami. Wydaje się, że ktoś nad tym nie panuje. Dlaczego tak się dzieje? Czy to wyzwanie przerasta rząd?

Teraz szczepienia wchodzą w kolejną fazę, a ich tempo ma mocno przyspieszyć. Okaże się, czy cały plan jest dobrze przygotowany…

Zobacz także: Jacek Kurski skacze ze szczęścia! Ale NOWINA!

Fot. Pixabay

Źródło: RPOKomentarze