Kolejna wpadka POSŁANKI PO – Pełna kompromitacja i totalne ośmieszenie!

Takiej wpadki jeszcze nie było – Posłanka na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Kinga Gajewska nie popisała się tym razem.

 

Podwójny fejk wisi u posłanki PO od 7 rano. Zdjęcie z Syrii, a opisane zdarzenie z 2013 r., gdy Polską rządziła Platforma – tak sprawę na Twitterze skomentował Samuel Pereira – @SamPereira_

 

Kinga Gajewska – posłanka PO wybrana do Sejmu RP jedną z najmniejszych ilości głosów w historii. To niepierwszy i zapewne nie ostatni jej popis. Gajewska tym razem zabłysnęła na Facebooku. Pod zdjęciem z 2013 roku, gdy Polską rządziła Platforma Gajewska dała opis odnoszący się do obecnego szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka.

 

Gratulacje Panie Błaszczak! Dzięki Pana mowie nienawiści i cichym przyzwoleniu na agresję w stosunku do osób innego wyznania, „prawdziwi Polacy” pokazują światu naszą gościnność...

DFz9vckXgAE1lAc.jpg (618×810)

Zdaniem posłanki Narodowcy z Białegostoku obrzucili kamieniami, butelkami, młotkiem i pokrywą od sedesu, mieszkanie czeczeńskiej rodziny. Odłamki rozbitej szyby raniły dwumiesięczne dziecko, młotek wylądował tuż obok łóżeczka. 

 

Po wpisaniu fazy w Google okazało się, że zdjęcie pochodzi z 2013 roku i przedstawia dziecko ranne po ataku sił powietrznych. Teraz gdy w Google wpisujemy fragment postu posłanki, następnie wchodzimy na jej profil Facebook to wyświetla się to:

Gajewska nie przestaje się kompromitować i broni się w mediach społecznościowych umieszczając screen wykonany telefonem komórkowym: 

 

źródło/fot.: twitter / twitter

kgKomentarze