Kolejny coming out! Słynny youtuber przyznał, że JEST GEJEM…

Kolejny coming out! Słynny youtuber przyznał, że JEST GEJEM… Internetowy twórca postanowił opublikować na swoim kanale bardzo osobisty film. Opowiedział szczerze o swojej seksualności.

 

 

 

Kolejny coming out! Znany polski youtuber wyznał, że JEST GEJEM…

 

 

 

Łukasz Jakóbiak, jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, ale również coach i mówca motywacyjny. Twórca kanału „20m2”, w którym przeprowadza wywiady ze znanymi osobami.W latach 2013-2016 zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Był jednym z prelegentów na seminarium „Go Big Or Go Home” z Randy Gagem. Łukasz był także nominowany do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012.

 

 

 

Kilka dni temu youtuber opowiedział szczerze o swojej orientacji seksualnej. Wyznał, że jeszcze niedawno otaczał się światem, który sugerował, że homoseksualizm jest czymś złym. Teraz chce być wolny i mówić wprost o swoich uczuciach.

 

 

 

To niesamowite, bo nagrałem o tym materiał już trzy razy, ale nie emitowałem go, bo za każdym razem wynajdywałem coś: tu źle światło, tu źle wyglądam. Chcę być wolny. Mam pełną akceptację rodziny, od kiedy wiedzą. Otaczałem się światem, w którym czytałem, że homoseksualizm jest czymś złym, więc pozwoliłem sobie to ukryć, schować to w najgłębsze zakamarki. Teraz wiem, że moja dusza wybrała tak, jak wybrała. Ja się cieszę z tego wyboru. Ale teraz chcę być wolny, chcę mieć możliwość niekrępowania się, chcę żyć coraz bardziej – przyznał.

 

 

 

Źródło, zdjęcie: Instagram, Youtube

Sprawdź także: KELNERKA napisała te słowa na rachunku. Gdy wręczyła je mężczyźnie, jego żona zalała się łzami!

Komentarze