Koszmar solenizanta! 30-latek chciał wykonać urodzinową sztuczkę, skończyło się fatalnie!

Nie tak swoje 30 urodziny wyobrażał sobie mężczyzna z Rosji. Dimitry Prigorodov chciał zaimponować znajomym i miał zaprezentować im niezwykłą sztuczkę, do której długo się przygotowywał. Efekt był opłakany. Zresztą zobaczcie sami.

Dramat rozegrał się gdzieś w Rosji. Na nagraniu z imprezy urodzinowej widzimy jak solenizant zamierza wykonać karkołomną sztuczkę. 30-latek próbował skoczyć do zbiornika z wodą z okienka na piętrze. Próbował, ale mu nie wyszło, a sam wypadek wyglądał dramatycznie. Mężczyzna chciał zaimponować przed swoimi znajomymi, a sztuczka miała być punktem kulminacyjnym imprezy. Niestety stało się zupełnie inaczej, ponieważ Dimitry Prigorodov uderzył w szklaną barierkę odgradzającą basen.

 

ZOBACZ:Aleksander Łukaszenka ostro o obostrzeniach związanych z pandemią koronawirusa! Prezydent Białorusi wysuwa poważne oskarżenia!

 

Nieprzytomny solenizant ku przerażeniu znajomych został zabrany do szpitala. Widok był przerażający. 30-latek mocno poranił się odłamkami szkła. Na szczęście solenizant odzyskał przytomność w szpitalu. Jak sam przyznał skok wykonał po spożyciu dużej ilości alkoholu, co było bardzo złą decyzją. W szpitalu okazało się, że poważnie uszkodził klatkę piersiową, zerwał więzadła w lewej nodze, która stała się bezwładna. Podobny los spotkał jego lewo rękę, która nadal jest niesprawna. Dimitry przyznał, że gdyby mógł cofnąć czas już nigdy nie popełniłby takiego błędu.

ZOBACZ TAKŻE:Szokujące odkrycie! Data PIERWSZEJ miesiączki może mieć wpływ na…

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com, wideo: youtube.com

 

 

 Komentarze