Koszmarnie znoszą SAMOTNOŚĆ! Izolacja, to dla nich istna męka

Te znaki zodiaku bardzo ciężko znoszą samotność. W momencie, gdy przebywają sami w domu, taka izolacja jest dla nich nie do zniesienia. Czy należysz do grupy tych osób?

Wiemy już, że poszczególne znaki zodiaku kiepsko radzą sobie z samotnością, potrzebują kontaktu z drugą osobą, aby odzyskać spokój i harmonię. Siedzenie samemu traktują jako prawdziwe wyrzeczenie i czują się z tym źle.

 

 Oto one:

 

1.Byk (20 kwietnia – 20 maja). Dla Byka świadomość „posiadania” osób w najbliższym otoczeniu, jest bardzo istotna. Bez partnera, rodziny, przyjaciół czy bliskich znajomych, ich poczucie bezpieczeństwa jest zachwiane. Samotność nie jest ich sprzymierzeńcem.

 

2.Rak (21 czerwca – 22 lipca). Raki potrzebują bliskości i ciepła drugiego człowieka. Źle znoszą samotność, ponieważ najczęściej rozpamiętują wydarzenia z przeszłości i popełnione błędy, co tylko pogorsza ich nastrój.

 

3.Lew (23 lipca -22 sierpnia). Zodiakalne Lwy nekorzystnie znoszą samotność, ponieważ lubią skupiać na sobie uwagę i być w centrum zainteresowania. Nie mając przed kim „występować” i kogo zachwycać, czują się pozbawienie ważnej części swojego życia.

 

4.Skorpion (23 października – 21 listopada).Osoby spod tego znaku zodiaku chyba najmocniej ze wszystkich potrafią kochać i tej miłości potrzebują. Skorpiony bardzo źle znoszą samotność, bez bliskości drugiego człowieka po prostu usychają.

 

5.Strzelec (22 listopada – 21 grudnia). Zodiakalne Strzelce ze względu na swoje zamiłowanie do towarzystwa źle znoszą samotność, ludzie są mu potrzebni do życia niczym tlen.

 

7.Koziorożec (22 grudnia -19 stycznia). Brak bliskości drugiego człowieka sprawia, że ich postawa do świata staje się bardziej pesymistyczna. Przyjaciele i druga połówka nadają sens dla życia Koziorożców.

 

ZOBACZ TEŻ:ZNAKI ZODIAKU, które nie potrafią kłamać! Czy jesteś na liście?

 

Źródło:gazetalubuska/pixabay

Komentarze