Krew wampira. TO kupisz w znanej sieci!

Niewiele ponad miesiąc pozostało do Halloween. W wielu sklepach pojawiła się więc cała gama produktów na to święto – począwszy od ubrań, a na słodyczach kończąc.

Jeśli chodzi o te drugie to przyzwyczailiśmy się do różnych produktów w kształcie wydrążonych dyń z wyciętymi oczami i ustami, nietoperzy, czaszek itp. Tymczasem w jednej z sieci pojawiły się bardziej drastyczne produkty!

 

krew wampira
fot. wsieci24.pl

 

Słodycze na Halloween

 

Jeden z nich to „Żelek w kształcie mózgu w syropie imitującym krew”. Są to czerwone żelki w kształcie nitek, ułożone na kształt mózgu i zalane czerwonym syropem.

 

mózg we krwi
fot. wsieci24.pl

 

Drugi produkt to krew wampira. W torebce w kształcie pojemnika na kroplówkę, znajduje się czerwony płyn, przypominający krew. Na etykiecie produktu napisano, że jest to syrop składający się głównie z cukrów.

 

Jak to jeść?

 

Patrząc na tego typu produkty dostępne w sieci DEALZ , można się zastanawiać, gdzie kończy się zabawa w „strachy” i poczucie humoru, a zaczyna coś, co po prostu jest obrzydliwe.

Wyobraźmy sobie bowiem kilkuletnie dziecko, które dostaje opakowanie przypominające kroplówkę, a w środku „krew”. Do czego ją wykorzystać? Można na przykład polać dziecku naleśniki taką „krwią”. Czy to smaczne czy odrażające?

 

Musy w tubkach mają dobry skład ale… Dlaczego są NIEZDROWE?

 

krew wampira
fot. wsieci24.pl

Komentarze