Krzyczące kiełbaski. Nowy trend podbija internet [WIDEO]

W sieci co chwila pojawia się jakiś nowy trend, który szybko podłapują inni użytkownicy. Tym razem na ruszt poszły kiełbaski. 

W ubiegłym tygodniu na youtube pojawiło się sporo filmików, w których główną rolę grają kiełbaski. Co więcej ten trend to naprawdę nawiązanie do kina. Można tu przytoczyć choćby dwa tytuły. Pierwszym jest znane wszystkim ,,Milczenie owiec’’, a drugim animacja pt. ,,Sausage party’’. Zwłaszcza drugi z wymienionych filmów jest bezpośrednio powiązany z tym co można obejrzeć na youtube.  

 

W skrócie chodzi o to, że jeden z internautów podczas przygotowywania posiłku odkrył, że smażone przez niego kiełbaski wydają piskliwy hałas. Te dźwięki brzmią, jak gdyby jedzenie dosłownie krzyczało, że nie chce być smażone ani zjedzone.

 

 

 

 

Taka personifikacja kiełbasek została przedstawiona we wspomnianej wcześniej animacji. O ile sam proces gotowania jedzenia nie jest niczym nadzwyczajnym. To wystarczy obejrzeć chociażby zwiastun filmu ,,Sausage party’’, aby zrozumieć na czym polega popularność filmików z mięsnymi produktami.

 

 

 

 

ZOBACZ:Nowa moda – tak kobiety eksponują BIUST na plaży. SEXY czy WULGARNIE? [FOTO]

 

 

foto pixaby / źródło foxnews.com / thedailymeal.com

Komentarze