Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” NIE ŻYJE! Miał 56 lat

Krzysztof Pachucki zmarł w wieku 56 lat. Uczestnik programu „Rolnik szuka żony” wystąpił w ósmej edycji tego programu. Zaledwie kilka dni temu wziął ślub z Bogusią, którą poznał za pośrednictwem telewizji.

Śmierć rolnika

Krzysztof Pachucki zgłosił się do programu „Rolnik szuka żony”, bo szukał miłości. Mężczyzna przedstawił siebie jako człowieka z dystansem do siebie i z poczuciem humoru. Na Mazurach prowadził gospodarstwo, w którym zajmował się hodowlą zwierząt. Pachucki był po rozwodzie i miał troje dzieci. Za pośrednictwem lubianego programu, który od kilku lat jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej, poznał Bogusię. Kobieta skradła jego serce. Zaledwie kilka miesięcy temu rolnik wziął ślub z ukochaną.

„Będziemy tęsknić”

O śmierci Krzysztofa Pachuckiego poinformowała produkcja programu. W mediach społecznościowych ekipa złożyła kondolencje bliskim Krzysztofa Pachuckiego. Napisała:

Dziś doszła do nas smutna wiadomość o śmierci Krzysztofa Pachuckiego. W imieniu twórców programu „Rolnik szuka żony” chcieliśmy złożyć rodzinie nasze najszczersze kondolencje. Chwile spędzone z Krzysztofem, jego gościnność i ciepło pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Będziemy tęsknić

Pogrzeb Krzysztofa Pachuckiego odbył się 4 czerwca w miejscowości Świętajno.

Miłość odnaleziona

Rolnik znalazł miłość za pośrednictwem programu telewizyjnego. W swoim gospodarstwie gościł między innymi Bogusię, która od razu zyskała jego sympatię. Wszystko potoczyło się błyskawicznie. Pachucki oświadczył się a w listopadzie 2021 roku zakochani wzięli ślub. Planowali nawet dzieci. Niestety śmierć rolnika przerwała wspólne życie i zniweczyła wiele planów na przyszłość.

Źródło: Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Zdjęcie: Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

 

Komentarze