Książę Karol był przesłuchiwany w sprawie śmierci księżnej Diany!

Książę Karol trafił na policję. Był przesłuchiwany w sprawie śmierci swojej tragicznie zmarłej żony, księżnej Diany. Czy ma coś wspólnego z dramatyczną śmiercią uwielbianej księżnej?

Tragiczna śmierć

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku. Co roku w okolicach daty śmierci księżnej Diany pojawiają się teorie spiskowe i podejrzenia, które dotyczą dramatycznego wypadku, w którym zginęła. Do wypadku doszło w Paryżu. Księżna Diana podróżowała ze swoim kochankiem Dodim Fayedem. Za parą pędzili paparazzi na motocyklach. Kierowca księżnej był pijany. Samochód roztrzaskał się w tunelu w Paryżu. Od lat pojawiają się plotki, że książę Karol mógł być w jakiś sposób zamieszany w tajemniczy wypadek swojej żony.

Przesłuchanie księcia

Brytyjski dziennik Daily Mail poinformował, że książę Karol został przesłuchany przez policję. Powodem przesłuchania były jawne oskarżenia Diany pod jego adresem w przeszłości. Księżna w jednym z listów pisała:

Ten moment w moim życiu jest najniebezpieczniejszy. Mój mąż planuje „wypadek” w moim samochodzie.

List został napisany dwa lata przed śmiercią księżnej Diany. List otrzymał zaufany lokaj Diany, Paul Burrell. W liście Diana oskarża księcia Karola o planowanie awarii hamulców. Wszystko po to, by książę mógł bez przeszkód poślubić opiekunkę dzieci Tiggy Legge-Bourke.

Teorie spiskowe

Książę Karol był przesłuchiwany w 2005 roku. Książę dowodził, że nie wie dlaczego księżna Diana napisała taki list i rzuciła na niego podejrzenia. Książę Karol był przesłuchiwany w charakterze świadka, a nie podejrzanego. Twerdził, że nic nie wiedział o tajemniczym liście swojej żony do lokaja.

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcia: Facebook/The Royal Family

Komentarze